GET READY FOR SUMMER PARTIES 2013 - OSTRAVA

Volný čas, Hudba

A je to tady! SURF-TRIP.CZ, FOX, Jägermeister a Boardlife.sk rozjíždí už druhým rokem plážovou party tour po vybraných českých a slovenských městech.

 

Pod hlavičkou GET READY FOR SUMMER PARTY pro vás místní surfaři a surfařky chystají pět mejdanů, a to 12.4. v Ostravě (klub Marley), 17. 4. V Olomouci (Jazz Tibet bar), 18. 4. V Bratislavě (Nu spirit club), 19.4. v Uherském Hradišti (klub Mír) a 26. 4. v Praze (Fusion hotel Prague). Start je vždy v 20:30 hod, v Praze pak v 21:00 hod.

 

O pořádně namražený welcome drink se postarají Jägermeister beach chicks! Už teď se těšte na  balance boardy YAK nebo pravý surfařský photoshooting s palmou, surfařským prknem a bambusovou chýškou. Projekce surfových videí, exotické ovoce, skvělé ceny na Jägermesiter drinky jsou samozřejmostí, a to po celou noc.  

 

Novinkou je skvělá cena vychlazeného Budvárku, který je  neoblíbenějším pivem všech českých a slovenských surfařů. Chybět tak bude snad jen písek pod nohama a slaná voda v uších.

 

Na jednotlivých parties se navíc setkáte s celou řadou lidí, co už si surfování na vlnách vyzkoušeli a dozvíte se, jak několik takových pobytů na rok 2013 vyhrát, a to téměř bez námahy. Více informací najdete na www.surf-trip.cz, www.boardlife.sk a www.facebook.com/jagermeister.cz.

 

Po skončení párty zde budou uveřejněny i fotografie od profesionálních fotografů. Vstup na všechny párty je zdarma, v Praze pak 50,- Kč a v Bratislavě 2EUR. GET READY FOR SUMMER!

 

 

 

Účinkují

Hrají DJ AKVAMEN, Janko Král, BEACHPUNKS, MYSTIC BOY, LUCKY BOY, NIMAND a další hosté. V Bratislavě navíc vystoupí slovenský Jack Johnson – ADO! Na každé párty vás čeká přehlídka letní kolekce značky FOX a botů CROCS. Předvádět budou místní surf girls a boys. Následovat bude projekce surfových videí od SURF-TRIP.CZ se záběry z českých surfových výletů ve Francii, Španělsku a na Lanzarote. S největší pravděpodobností bude v jednotlivých videích účinkovat i celá řada místních jezdců.  V Praze si část programu vzal na starost kadeřnický salón PURE HAIR STUDIO. Jeho kadeřníci budou příchozí česat podle poslední surfařské módy. 

Kontakty

www.surf-trip.cz

Termíny