Velikonoce a la Myslbek

Volný čas


Velikonoce

a

la Myslbek

 

 

 

Kraslice, pomlázka, beránek, čokoláda, toto vše je symbol velikonočních svátků, které neodmyslitelně patří k tradicím naší společnosti, a které nejčastěji trávíme v rodinných kruzích s tradičními zvyky. Nákupní galerie Myslbek se proto rozhodla podpořit Nadaci Jedličkova ústavu ve sbírce na bezbariérový autobus pro žáky z Jedličkova ústavu a škol. Stane se tak u příležitosti letošního stého výročí založení této instituce pro mládež s tělesným postižením.

 

Pokud kdokoliv v době od 25. března do 1. dubna přijde do Nákupní galerie Myslbek, bude mít možnost inspirovat a zapojit se do tradičních velikonočních dílen. O víkendu od 30.3. do 1.4: bude moci také podpořit veřejnou sbírku na tento speciální bezbariérový autobus.

V atriu galerie bude umístěn také stánek, kde si zákazníci budou moci zakoupit trička, která pro Nadaci Jedličkova ústavu navrhla a zpracovala úspěšná módní návrhářka Beata Rajská. V pasáži bude rovněž umístěna kasička, do které lze přispět libovolnou částkou.

Celkový výtěžek z této akce poputuje na účet Nadace Jedličkova ústavu za účelem koupě nového speciálního autobusu.

Přijďte ve dnech 25. března až 1. dubna do Nákupní galerie Myslbek, podpořte žáky z Jedličkova ústavu a škol a zapojte se do velikonočních dílniček se svou rodinou. Těšíme se na vás.

 

Kontakty

www.ngmyslbek.cz

Termíny