Ve Futuru chystají soutěž pro miminka

Volný čas, Pro děti

Nejrychlejší batole získá hodnotné ceny

  

Zimu už pomalu, ale jistě střídá jaro a s ním přichází do královéhradeckého Obchodního centra Futurum řada zajímavých aktivit pro veřejnost. První březnový týden byl ve znamení kuřátek a slepiček. Interaktivní program o jejich životě přilákal mateřské školky i veřejnost z širokého okolí.

 

Tentokrát přichází Futurum s akcí pro miminka. V sobotu 23. března se zde od 15,00 hodin uskuteční závod batolat, kterého se mohou zúčastnit všechny ratolesti ve věku 7 až 11 měsíců.

 

„Podstatou je, aby malý závodník přelezl dráhu o délce 5m v co nejkratším čase. Rodiče mohou svého sportovce povzbuzovat opravdu jakýmkoliv způsobem. Na vítěze a jeho „trenéra“ čeká mimo jiné prodloužený víkend s polopenzí v hotelu Sobota v Popradě a dětská stolička 3 v 1. Zkrátka nepřijdou ani ostatní závodníci, pro které je připravena spousta krásných cen od partnerů akce,“ uvedla Lucie Mikšovská z Obchodního centra Futurum Hradec Králové.

 

Nejrychlejší batole, vítěz ze všech center České republiky, získá navíc týdenní pobyt pro celou rodinu ve zmíněném slovenském hotelu. Pro účast v soutěži je nejprve zapotřebí se registrovat na webových stránkách www.zavodbatolat.cz, nicméně registrace budou možné i na místě.

 

Další připravované akce:

31. března – Velikonoce ve Futuru

Termíny