LIBEREC PLAZA SLAVÍ 4. NAROZENINY!

Volný čas, Hudba, Pro děti

Narozeninové oslavy nákupní galerie Liberec Plaza naplno propuknou v sobotu 16. března 2013  od 15 hodin. Na všechny, kteří budou chtít oslavovat s libereckou Plazou, čeká např. Sváťova diskotéka s řadou písniček a soutěžních her, pečení s novou hvězdou FTV PRIMA pořadu Božské dorty od Markéty MissCake Markétou Krajčovičovou, dále taneční vystoupení skupiny Takt Liberec, líčení pro dámy a ve většině obchodů i spousta slev. Během oslav vystoupí také nadějný mladý zpěvák Martin Harich s kapelou Musitany Hope, jehož koncert bude spojen s autogramiádou. 

Především nejmenší návštěvníci Liberec Plaza se mohou těšit na Sváťovu balónkovou diskotéku s písničkami a zábavnými hrami, malování na obličej, klauny a různé soutěže se zajímavými výhrami a dárky pro děti. Děti si také mohou vyzkoušet, jaké to je, péct jako opravdoví cukráři s MissCake Markétou. Markéta Krajčovičová žije v Jablonci nad Nisou a na Primě má svůj vlastní pořad Božské dorty od Markéty. V televizi si jí všimli, když byla pozvaná jako host do pořadu Show Jana Krause, kam přinesla dort s Krausovou podobiznou. 

Rozproudit krev přijde i taneční skupina Takt Liberec, která se zabývá streetovým tancem a je velmi úspěšná nejenom v libereckém regionu. V současné době má Takt Liberec na 350 členů všech věkových kategorií.

A nebude chybět ani trocha adrenalinu. Připraveny jsou ukázky triků na skateboardu a longboardu s možností si vše na místě vyzkoušet. Mezitím, co se maminky nechají zdarma krásně nalíčit v prodejně Sephora a děti budou vesele dovádět v dětském koutku Žabička, tatínkové si mohou vychutnat chvíli odpočinku s vynikající kávou ve stylové kavárně EmTea, kde na ně bude čekat zákusek zdarma. 

Závěr oslav bude patřit idolu mnoha dívek a žen, Martinu Harichovi. Zpěvák Martin Harich pochází ze Slovenska a je známý především ze soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se dostal do finále a umístil se na 4. místě. V Hudebních cenách Óčko TV se stal objevem roku 2011. Vystupuje se svou kapelou Musitany Hope. Po koncertě je pro fanoušky připravena jeho autogramiáda. 

Za 4 roky působení si nákupní galerie Liberec Plaza získala ve městě i širokém okolí mnoho stálých zákazníků. Touto akcí chceme všem za jejich přízeň poděkovat a věříme, že si s námi užijí příjemné odpoledne a odejdou s krásnými zážitky,“ uvedla Nancy Haisová, marketingová manažerka Liberec Plaza. 

Oslav v nákupní galerii Liberec Plaza se zúčastní i řada prodejců, kteří mají pro své zákazníky připravené různé akce a slevy, např. v DinoParku, parfumerii Sephora, v kavárně a čajovně EmTea, dětském koutku Žabička a v mnoha dalších obchodech. 

www.liberecplaza.cz

Termíny