SMACK

Hudba

SMACK vystoupí poprvé v Plzni s novým albem 2051! SMACK o sobě prohlásil "nejlepší live show v Česku" a to je i pověst, která ho provází!!! SMACK nechává na pódiu všechno!!!

HI-DEF FEAT. DJ RAWAL ve speciální show poprvé v Plzni! HI-DEF je jeden z "Wichových Američanů" usazených v Praze. S Wichem udělal skvělý album Human Writes a po pražských klubech ho všichni znají jako krutého hypemana nejlepších party DJs! Do Plzně přijede s RAWALEM aka party boyem číslo jedna, takže od spojení HI-DEF FEAT. DJ RAWAL čekej pořádnou mejdanovou nálož!!!

MAAT jsou u starších fans pořád za "mladou" kapelu, MAAT na to kašlou a chrlí jeden projekt za druhým - navíc kvalita roste a MAAT dávno patří k české top špičce!!!

DUBSTEBLOG VS TY VOLE!? jsou aktuálně dva nejlepší party brandy v České republice! DUBSTEBLOG produkují nejen nejlepší dubstepové mejdany, ale posílají svým fans mixy, mash-upy a fresh hudbu z celého světa. TY VOLE!? funguje zároveň jako label vydávající hudbu od lidí jako C.Monts, Emdee, Sax a další. Do Plzně přijedou hlavy obou brandů - DJ TRUSTY za TY VOLE?! a STIFLER SELECTA za DUBSTEBLOG DJs!!!

DJ POETA je postava pražského rádia Spin a v neposlední řadě pražských klubů, kde bouncuje nadžánrovou směs party music a mash-ups! DJ POETA bude rozehrávat celej mejdan od 21:00!!!

VIP LOUNGE je určená všem, kteří chtějí mít nejlepší výhled na stage a všechny VIP výhody jako je vlastní prostor, welcome drink a raut!!!

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/298444680284263/?ref=ts&fref=ts

Účinkují

♫ SMACK (A51, HYPNO 808) + FUCKSTROY & YOUNG RIP & DJ CHIK live

♫ HI-DEF (USA) FEAT. DJ RAWAL (BLACKOUT!, RADIO SPIN) live
♫ MAAT live
♫ DUBSTEBLOG VS TY VOLE!?
♫ DJ TRUSTY
♫ STIFLER SELECTA
♫ DJ POETA

Termíny