Speciální holandský víkend v AVION Shopping parku

Výstava, Volný čas, Pro děti

Holandský březen v AVIONU. Tak se jmenuje celoměsíční akce, která je zasvěcena zemi větrných mlýnů a tulipánů. Po celý měsíc si můžete prohlédnout výpravnou výstavu fotografií, nad kterou se tají dech. Netrpěliví zákazníci mužského pohlaví si přijdou na své v pánském koutku, kde mohou sledovat sestřihy z legendárních utkání nejen holandského reprezentačního týmu. 

Zlatým hřebem holandského března v AVIONU je speciální víkend (16. - 17.3). Bezedná čokoládová fontána na vás čeká zdarma po celý víkend, stejně jako ochutnávka pravých belgických pralinek a holandských sýrů! Špičkový sommeliér Vás provede degustací belgických piv a ještě se dozvíte spoustu zajímavých informací nejen o jejich výrobě!

Pro děti je každý víkend připravený dětský koutek s výtvarnou dílnou také zdarma!O děti se tam starají dvě zkušené výtvarné lektorky z Dětského klubu Filiánek.

Představí se také holandské květinové trhy, které uspokojí všechny milovníky květin. Především u žen si zaslouží pozornost informace, že od 16. do 24. března proběhne v AVIONU unikátní výstava více než sto druhů tulipánů.

Termíny