Regenerační pobyt

Sport

 

Regenerační, rehabilitační pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie, pro lidi zdravé i pro lidi nemocné, naučíte se s námi jak správně pečovat o nerovnoměrně zatěžované tělo, čímž  vznikají problémy s pohybovým aparátem, bolesti hlavy, zažívací potíže atd.  S touto indikací vám může výrazně pomoci právě náš regenerační pobyt. Tento pobyt je to, co potřebuje vaše tělo, aby posbíralo novou pozitivní  energii. V klidném zámeckém prostředí si důkladně odpočinete od shonu a starostí, které přináší všední život.

Věnovat se vám bude velmi zkušený tým fyzioterapeutů a masérů, k dispozici máte i další odborníky v oblasti kosmetiky, pedikúry, manikúry.  V případě zájmu doporučuji objednat předem procedury, které nejsou zahrnuty v ceně pobytu.

Během 5 hodin cvičení si protáhnete a uvolníte celé tělo a zároveň ulevíte dýchacímu ústrojí. Cvičení je zaměřeno převážně na pohybový aparát, nejen na protažení, ale i posílení problémových partií, dále posilujeme svaly pánevního dna a učíme se správně dýchat. Využíváme různých cvičebních pomůcek,  jako jsou velké míče, overbally, balanční plochy, apod.

Termín : 3. – 5. 5. 2013 (pátek – neděle)

Cena : 3490,- Kč / 1 osoba – při obsazení pokoje 2 osobami (Doprovod bez procedur a cvičení 2040,-)

Cena: 3990,- Kč/ 1 osoba – při obsazení pokoje 1 osobou

Cena zahrnuje:

2 noci s polopenzí (večeře formou rautu)

4hodiny rehabilitačního cvičení s fyzioterapeutkou Mgr. Dagmar Míškovou

1 hodina relaxační nebo sportovní masáže

1,5 hodina lekce Nordic walkingu s certifikovanou instruktorkou

20min. vířivá koupel (slaná nebo  bylinná)

Přednáška na téma „Zdravá záda“

Čaj po dobu procedur

Poradenství v oblasti fyzioterapie a wellness

20% sleva na všechny ostatní procedury wellness po dobu pobytu

Vstup do zámeckého parku a prohlídka zámku

Ve volném čase možnost doobjednat procedury wellness, prohlídka zámecké zahrady či zámku s výkladem, využít sportovních aktivit celého areálu, nebo vám doporučíme zajímavé výlety  do okolí.

Je možné přijít v tomto termínu pouze na rehabilitační cvičení, cena lekce 100,-. V případě zájmu rezervujte termín s předstihem (kapacita míst omezena).

Pro více informací a v případě zájmu rezervujte termín s předstihem (kapacita míst omezena) na telefonu 313 039 741 nebo na emailu: hotel@zamekberchtold.cz

Termíny