DJ Aphrodite v Matrixu

Hudba

Velikáni drum & bassové scény, doslova božské jméno. Legendy DNB League: DJ Aphroride  vystoupí v pátek v pražském klubu Matrix. „Na akci pokřtíme druhou chillout stage klubu a tentokrát vystoupí Robic, Saym a Adzi,“ vzkazuje majitel klubu Michal Tůma. Na této akci nemohlo chybět ani benešovské pivo Ferdinand.

Páteční večer bude taneční. Do žižkovského klubu míří jedni z nejlepších hudebníků ve světě drum & bass. DJ Aphrodite patří k velikánům drum & bassové scény, kteří ji nejen ovlivnili, ale její podstatnou část doslova vytvořili. Když budeme uvažovat o těch největších: Ed Rush & Optical nastartovali styl neuro funk - tvrdší a temnější subžánr. O několik let později High Contrast světu dokázal, že polámaninám sluší i melodická a lehčí atmosféra a dal zelenou veselosti, hřejivosti, vokálům a troše toho disca. Aphrodite naproti tomu vytvořil jump up a dodnes díky němu můžeme vesele hopsat na kvákavé a jednoduché pecky, které lidi na parketu maximálně baví.

Přijďte se v pátek večer pobavit do žižkovského Matrixu. Párty začne v devět hodin a až do šesté ranní bude prostor pro zábavu. Vstupenka stojí dvě stovky. Kdo přijde do desáté večerní, tak zaplatí o padesát korun míň. Za ušetřené peníze si třeba dejte Ferdinandovu světlou jedenáctku. DNB League: DJ Aphroride  zajistí skutečný zážitek, ke kterému patří skutečné pivo Ferdinand.

Termíny