Interaktivní seminář HLEDÁM, KDO JSEM A KAM JDU

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Naši milí,

V centru Zahrada Srdce (Hlavní 20, Šumperk) jsme pro vás připravili sérii vzdělávacích seminářů na pokračování, tentokrát na téma:

 

Jak poznám HLEDÁM, KDO JSEM a KAM JDU ?

 

Poznáváte v následujících otázkách sami sebe ?

Proč mi život nejde, tak jak bych si představoval/a?

Kde dělám chybu, že mi nic nefunguje?

Co mám dělat, aby se mi už konečně lépe dařilo?

Stále mám pocit, že něco dělám špatně, jenže nevím co ???

Proč tu jsem a kam mě život vlastně vede?

Často se na tyto otázky ptáme sami sebe a ne a ne najít odpověď.

 

PŘIPRAVTE SI, pokud chcete, 1-2 VAŠE ANONYMNÍ OTÁZKY ,na které hledáte odpověď. Ty při vstupu odevzdáte u vchodu a my vám je během semináře zodpovíme.

 

Naše interaktivní a vzdělávací semináře POVÍDÁNÍ jsou doplněny na vaše přání následnou možností osobních konzultací a terapií. Díky tomu vám pomůžeme najít nové úhly pohledů a řešení vašich otázek a problémů, a tím si život odlehčit a změnit k lepšímu. Pokud chcete pro sebe opravdu alespoň občas něco udělat, pak s námi máte ideální příležitost.

 

Vzdělávací semináře POVÍDÁNÍ jsou na pokračování – cca jednou měsíčně a témata na sebe navazují. Tak získáváte možnost skvělou a nenásilnou formou se vzdělávat v oblasti sebepoznání a rozvoje osobnosti. To vše za příjemné peníze a s lidmi, kteří vám opravdu rozumí a mají pro vaše problémy a starosti čas i pochopení. Více informací najdete na www.mahdall.com a www.magali.cz .

 

Budeme moc rádi, když se na naše stránky kouknete a dáte nám vědět vaše názory, co vám tam ještě chybí a co byste rádi uvítali. Na stránkách v rubrice ZAJÍMAVOSTI A ČLÁNKY pravidelně uvádíme nové články a videa, která vám určitě pomohou se v hledání sebe sama a řešení vašich otázek, lépe orientovat.

 

ŘEKNĚTE O NAŠICH VZDĚLÁVACÍCH SEMINÁŘÍCH I VAŠIM ZNÁMÝM A PŘÁTELŮM. POKUD MÁTE SVŮJ PROFIL NA FACEBOOKU, DĚKUJEME VÁM, ŽE PODPOŘÍTE NAŠI PRÁCI A MYŠLENKY A POŠLETE JE DÁL…

 

Možná právě tím pomůžete svým přátelům a známým najít informace a odpovědi, které právě nejvíc hledají a zároveň pochopit a vyřešit něco co je už dlouho trápí. Děkujeme...

Těšíme se na vás MILO MAHDALL a LIBUŠE MAGALI                        

 

MILO MAHDALL

seberealizace a rozvoj osobnosti
koučing a terapie

www.mahdall.com

Účinkují

Milo Mahdall & Libuše Magali

Termíny