Lodičkový sprint aneb běh na podpatcích konečně v Praze!

Volný čas, Hudba, Sport

Milujete chůzi na vysokých podpatcích? Tak proč si v nich nezkusit také zaběhat a užít si spoustu zábavy? V našem hlavním městě se vůbec poprvé představí známá světová podívaná – Lodičkový sprint. Dámy v něm budou mít možnost doběhnout si v podpatích až pro 30 tisíc korun. Ojedinělá akce Phillips Lumea Lodičkový sprint se uskuteční 29. 4. v odpoledních hodinách na Václavském náměstí v Praze. Tuto jedinečnou zábavu si budete moci užít na poslední aprílové pondělí nejen jako soutěžící, ale také jako diváci. Sportovně zábavním odpolednem bude provázet Iva Pazderková a o hudební zábavu se postará kapela Toxique. Pro diváky je navíc připraveno plno překvapení a soutěží.

 

Všechny milovnice vysokých podpatků a zábavy se mohou registrovat na: www.lodickovy-sprint.cz nebo přes FB stránky facebook.com/lodickovy.sprint, kde se také dozví přesné podmínky registrace a pravidla celého klání. Závod je určen jen pro ženy, které budou mít boty s podpatkem minimálně 8 cm vysokým.  Mezi sebou se utkají jak týmy jednotlivkyň, tak štafetové týmy.

 

A na jaké lákavé výhry se mohou dámy těšit v rámci Philips Lumea Lodičkového Sprintu? Vítězka v kategorii jednotlivkyň získá, kromě věcných darů od partnerů akce, 30 tisíc korun v hotovosti, dáma na 2. místě si přiběhne pro 20 tisíc korun a 3. místo bude ohodnoceno 10 tisíci korunami.

 

Ani výherkyně štafetového závodu nepřijdou zkrátka, mohou se těšit na nový produkt Phillips Lumea – přístroj pro domácí účinnou fotoepilaci, zásoby Frisca na večírek a hodnotné kosmetické balíčky. Všechny zúčastněné navíc dostanou večeři, na kterou je odveze luxusní limuzína. Sportovním odpolednem bude návštěvníky provázet herečka a moderátorka Iva Pazderková. Nouze nebude ani o muziku. Na pódiu se představí skupina Toxique se svým rockově soul-jazzovým repertoárem. Pro diváky je navíc připraveno plno překvapení a soutěží.

 

Termíny