Snowboards.cz podpoří závody Lokalblok Monsters 9

Sport

Pražský  Lokalblok ve spolupráci se snowboardovým obchodem Snowboards.cz zve na druhý závod českého poháru v boulderingu Lokalblok Monsters 9, který je zároveň také nominačním závodem na Světový pohár. Lokalblok Monsters 9 se koná již tuto sobotu 2. března 2013 přímo v Lokal Bloku, který se pyšní největší boulderovou stěnou v České republice.

Lokal Blok nabízí jak profesionálům, tak i začínajícím lezcům přes 500 m2 lezeckých profilů s více než 60-ti vyznačenými cestami různé obtížnosti. Dokonale tak odpovídá na požadavky stále většího počtu nadšenců, kteří boomu boulderování (tedy lezení bez jištění) propadli. „Závody Lokalblok Monster 9 jsou akcí pro každého, kdo si chce zazávodit na opravdových závodech či přijít podpořit závodníky                         a užít si sobotní odpoledne plné zábavy“, uvedla za Lokal Blok Karin Bílková. 

Jedním z partnerů akce se stal internetový obchod Snowboards.cz. „ Sponzoring akcí jako jsou lezecké závody činíme s oblibou, neboť podporu mladých lidí, lezeckého sportu a soutěživého ducha, chuť porovnat své síly s ostatními považujeme za samozřejmost. Všem zúčastněním závodníkům Lokalblok Monster poskytneme zdarma VIP kartu do našeho internetového obchodu                                                 s 20% slevou na veškeré produkty, neboť si těchto odvážných sportovců velmi vážíme“, dodal za Snowboards.cz Roman Blažek. Pro absolutní výherce přichystal Snowboards.cz další hodnotné ceny.

Po skončení samotného závodu se můžete těšit na velkou afterparty, která Vás jen tak odejít nenechá.

Tak neváhejte a přijďte i Vy podpořit závodníky a užít si netradiční sobotu!

 

Snowboards.cz podporuje mladé pravidelně. Dalším významným projektem je provázanost společnosti s kartami ISIC a ostatními kartami, díky kterým mohou jejich držitelé uplatnit slevu, jak v e-shopu, tak v kamenném obchodě ve výši 20 % a více.

Termíny