Velikonoční pobyt 2014 na Šumavě - program pro děti, gastronomické zážitky

Volný čas, Pro děti, Turistika

Nezůstávejte na velikonoční prázdniny doma! Užijte si velikonoční pobyt s dětmi na horách se spoustou aktivit pro malé a velké a bohatou nadílkou od velikonočního zajíčka. U nás najdete také komfortní ubytování s dětmi. 

Náš francouzský kuchař Cyril pro Vás připravil gastronomické zážitky, a nebudou chybět ani tradiční lahůdky. Krásný program pro děti a soutěž o velikonoční maxivejce nebo farmářské trhy na kašperskohorském náměstí!

Jaro na Šumavě je v plné proudu. Vyražte na velikonoční pobyt s dětmi na Šumavu do rodinného hotýlku Nebespán. Velikonoce sice v tradičním duchu, ale zároveň Vám díky našemu francouzskému kuchaři nabídneme několik velikonočních lahůdek tak, jak je milují ve Francii.
Pro děti bude připravený krásný a pestrý velikonoční program pod vedením naší kolegyně Katky.  K dispozici je velká herna, tělocvična (stolní tenis) i zahrada s dětským hřištěm.
Z programu velikonočního pobytu vybíráme:

  • 17.4. (čtvrtek) od 17:00 Velikonoční výtvarná dílna pro děti
  • 18.4. (pátek) od 15:30 pro děti: vprava za nejhezčí jarní větvičkou, velikonoční pečení, hry
  • 18.4. od 17:00 pro rodiče - Jak na bylinky - jak a kde je pěstovat, jak založit bylinkovou zahrádku
  • 19.4. (sobota) od 10:00 Řemeslné a farmářské trhy na náměstí v Kašperských horách a  divadelní pohádka "O velikonočním kuřátku Bohoušovi"
  • 19.4. od 15:00 Velikonoční výlet pro děti za zvířátky - jízda na konících, výlet na farmu s krásnými huňatými kravičkami
  • 20.4. (neděle) od 16:00 program pro celou rodinu - soutěž o nejhezčí velikonoční maxivejce (aneb tvoří celá rodina) a výroba pomlázek
  • 21.4.- na velikonoční pondělí  hned po snídani budou děti hledat v zahradě schovaná vajíčka, která můžou vyměnit za velikonoční nadílku od zajíčka...

Přijeďte si na Velikonoce odpočinout na Šumavu. Po celou dobu pobytu Vás budeme hýčkat v naší kavárně, ať lahodnou kávou připravenou na legendárním stroji La Marzocco, výbornými domácími zákusky a různými velikonočními pochoutkami.
Naše nová dětská herna je v přízemí hned naproti kavárně.

Na naší velké zahradě si můžete odpočinout v lehátku nebo na terase, zatímco děti vyzkoušejí některou z atrakcí, včetně horolezecké stěny. Krátká, ale pohodová dovolená s dětmi. K vašemu vydařenému výlet jistě přispěje i náš tým milých kolegů.
Cena pobytu na 4 noci pro čtyřčlennou rodinu se snídaní formou bufetu  je 4.500 Kč.

Těšíme se na Vás!

 

Termíny