Škola O'Key předvádí "Balet".

Výstava

Mezinárodní jazyková škola O'key a Evropský fotografický klub opět zvou milovníky fotografického umění. Nová foto výstava v pražské pobočce školy je věnována umění fotografie a zároveň vzácnému uměleckému půvabu tance - baletu.

Chceme blahopřát všem našim studentům a přátelům k příchodu jara a tímto vás zveme na tzv. „sušení fotek“, jedná se o vzpomínku na tradiční fotografickou techniku, slavnostní zahájení této akce se bude konat ve čtvrtek - 28. února 2013, v 19:00.

Najednou bude několik pražských talentovaných fotografů, členů Evropského fotografického klubu, prezentovat své fotografie, zachycující řeč tance. Fotografové Svetlana Mazepina, Natalia Gora, Andrey Kunka, Nicholay Gnidets, Marta Zelenskaya a Evgenia Ovsyannikova vás překvapí svou rozmanitou práci a vizi baletu.

Organizátoři rovněž připravili i zajímavý program pro účastníky a menší pohoštění. Zahájení budou zdobit, v pravém smyslu tohoto slova, mistrovské práce designérky Olgy Kovtsur. Módní přehlídky se můžou zúčastnit všichni hosté výstavy. Designérka jim zapůjčí své šperky na celý večer.

Nenechte si ujít příležitost vychutnat si krásu umění, seznámit se s novými přáteli, naučit se jednoduchému plesovému tanci, pár nových frází ve francouzštině a zkrátka se dobře pobavit!

Výstava potrvá
od 28. února do 3. května. Vstup je zdarma.
Otevírací doba: po - pá 10.00-17.00.
Místo konání: Mezinárodní jazyková škola O'key, Praha 2, Sokolska 52, 4. patro (metro I.P.Pavlova), tel. 420 608 045 500, okey@okey-school.com.

Termíny