Pročištění a vyjasnění srdce a mysli

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Jaro je v plném proudu, za chvíli bude léto – nejvyšší čas na pročištění a vyjasnění srdce a mysli. Právě nyní je nejvhodnější doba uklidit v sobě, vyházet vše nepotřebné. Spousta cílů, které jsme v průběhu času měli, se nikdy nenaplnila. Vymeťme ze své mysli tyto zaprášené seznamy cílů, na které jsme již zapomněli, vyhoďme ze svého srdce staré emoční zátěže. Udělejme si v sobě pořádek, abychom měli prostor se volně nadechnout a mohli začít znovu. Jinak. Úspěšně.   

Dáme tak svému životu novou hodnotu.

Právě teď se nacházíme v období, kdy je možno proniknout do svých emocí a zanalyzovat, co s nimi je. Tajemství úspěšného života je v nastavení cílů. Přestaňme si hrát na viníka nebo oběť. Odpusťme sami sobě i druhým, ke kterým chováme zášť nebo jiné nepříjemné pocity. Zúčtujme sami se sebou – má dáti, dal – a otevřeme se novým nápadům.

Představme si sami sebe jako nádobu. Ta nádoba není bezedná, má omezený prostor. Jak si vytvořit prostor pro všechny věci, které jsou pro nás důležité, když jsme přeplnění, v napětí?

Z té nádoby je třeba vyházet nepotřebné, a tak získat prostor pro naše potřeby, sny, cíle,…

Také je třeba se naučit soustředit na to, co chceme. Nechceme přece donekonečna věnovat pozornost našim obavám, představám, jak vše může hrozně dopadnout. V umění věnovat pozornost tomu, co chceme do života přitáhnout, je obrovská síla.

Kdy: 9. - 11. května, pátek 18 hodin - neděle 16 hodin

Kde: Centrum Sluneční vítr

Příšpěvek: 1200 Kč při přihlášení do 31. 3., po tomto datu 1600 Kč.

Info a přihlášky: info@slunecnivitr.cz, tel. 601 323 989

Účinkují

Lektor: Ludmila Pražáková - terapeutka s celostním přístupem

Termíny