Víkend ve Ski areálu Razula zpestří testování lyží a dětský závod

Volný čas, Sport, Pro děti

Ski areál Razula Velké Karlovice po další sněhové nadílce z počátku týdne slibuje na víkend výborné podmínky pro lyžaře i běžkaře. Ti si návštěvu mohou opět zpestřit něčím navíc.

 

V sobotu 23. a neděli 24. února od 9 do 16 hodin nabídne sjezdovka Razula testování lyží Lusti. Zájemci si mohou lyže vypůjčit bezplatně, stačí předložit osobní doklad a dát po dobu výpůjčky zástavu v podobě vlastních lyží.

 

Gurmáni si mohou zajít na grilovaná kolena do Gril srubu Razula nebo třeba do hotelu Galik u sjezdovky Galik, kde kuchaři připravili v rámci tradičních gurmánských akcí od pátku 22. do neděle 24. února menu „Těstoviny a to ostatní“. V nabídce budou typické italské speciality a opět je připraven doprovodný program v podobě live vaření, při němž kuchaři připravují vybrané pokrmy přímo před zraky návštěvníků – tentokrát to bude rizoto s kuřecími paličkami, penne s lososem a koprem a gnocchi s pórkem a smetanou. Hotel Galik leží asi 300 metrů od hlavní sjezdovky Razula a vedle sjezdovky Galik, vedou kolem něj i upravované běžecké trasy.

 

Tečkou za víkendovým programem bude v neděli 24. února další dětský lyžařský závod O pohár nejrychlejšího tygra na sjezdovce Horal. Začátek je ve 13 hodin. Závod je určen dětem do 12 let, jede se ve třech věkových kategoriích. Závodníci mohou vyhrát mj. skipasy, vstupenky do termálních bazénů Wellness Horal a další drobné dárky. Na vítěze celé série čeká nová lyžařská helma značky Relax.

 

Kromě vleků je ve Ski areálu Razula v provozu také snowtubing a kluziště, novinkou je hlídání dětí. Den na sněhu je možné zakončit koupáním v termálních bazénech relaxačního centra Wellness Horal v hotelu Horal. Sobotu 23. února zpestří také ještě akce ve Zvonici Soláň na hoře Soláň, kde se v 15 hodin uskuteční vernisáž výstavy obrazů Jaroslava Frydrycha. Cocktail bar hotelu Lanterna chystá v sobotu od 20 hodin Sun Mojito Party.

 

Velmi bohatý na různé akce bude také příští víkend. V pátek 1. března se koná slavnostní uvedení nového degustačního menu zážitkové restaurace Vyhlídka „Čtyři vzpomínky na Valašsko“, v sobotu 2. března nultý ročník nočního závodu na běžkách Noční stopa Valachy a také Saunová noc ve Wellness Horal. Při jejíž příležitosti se mohou návštěvníci setkat i se saunérkou Helenou Kopřivovou, která o uplynulém víkendu uspěla na Mistrovství ČR v saunovacích ceremoniálech.

 

Kontakty

www.razula.cz

Termíny