PRAVÁ ČESKÁ ZABÍJAČKA SE VRACÍ DO GALERIE HARFA

Volný čas

Po loňském úspěchu připravila Galerie Harfa na sobotu 23. února 2013 od 10 do 17 hodin opět ochutnávku té pravé české zabíjačky. Na střeše Galerie Harfa čekají na příchozí jitrnice, tlačenka, jelita, prdelačka i prejt a také řeznická škola a karneval masek na ledové ploše. Veškeré zabíjačkové pochutiny budou k mání za lidové ceny.

V zabíjačkových hodech nebude chybět ani luxusní gulášek, škvarky a další delikatesy, které mohou návštěvníci zkonzumovat buď na místě, nebo si je odnést domů. A protože málokterý obyvatel města ví, jak se tyto dobroty vlastně vyrábějí, je připravena také řeznická škola a show, na které si může každý pod dohledem zkušených řezníků to svoje jelítko či jitrnici vyrobit a pochlubit se s nimi rodině či přátelům.

Tu správnou zabíjačkovou atmosféru doprovodí po celý den tzv. Švejkyjáda se scénkami z Dobrého vojáka Švejka. Provázet bude moderátor Daniel Bobo Bobek. „Stejně jako loni bude zabíjačka zakončena karnevalem na ledové ploše, který vyvrcholí o 16. hodině oceněním nejlepší masky,“ dodává Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz

Termíny