Megashow v Bobycentru - Turné čtyř můstků Zdeňka Izera v Brně

Volný čas, Hudba

Hudebně-zábavná show, ve které se diváci opět setkají s nezaměnitelným humorem Zdeňka Izera, přijíždí do Brna! Ve čtvrtek 24.10. 2013 se v brněnském Bobycentru bude konat představení tohoto známého šoumena nazvané Turné čtyř můstků. Partnerkou Zdeňka Izera v tomto programu je výborná zpěvačka, finalistka vůbec první hudební televizní soutěže SuperStar Šárka Vaňková. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené parodie televizních pořadů, zábavných soutěží a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček, vystoupení je opět obohacené nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.

 

Herec a moderátor Zdeněk Izer, který je původním povoláním automechanik, oslaví v září sedmačtyřicáté narozeniny. Bavič, který na potkání sype z rukávu kvanta vtipů, byl komikem už v dětství. Do povědomí veřejnosti se dostal zejména ve dvojici s Markem Dobrodinským. Izer vystupoval v mnoha televizních pořadech, jako je Jen blbni! Na Palmě! či Telebazar. Natočil řadu úspěšných kazet a CD, například Policejní akademii či Nemocnici na kraji vesnice. Se Šárkou Vaňkovou, která v tomto pořadu nejen se Zdeňkem zpívá duety, ale objevuje se i ve všech hraných scénkách, spolupracuje Izer už čtyři roky.

Na říjnové představení lze už nyní zakoupit vstupenky v předprodeji, a to v síti Ticketpro (zde místenkové sezení na parketě) anebo v sítích Ticketportal a Ticketart (zde nemístenkové sezení v boxech a u stolků).

 

 

Účinkují

Hrají: Zdeněk Izer, Šárka Vaňková

Termíny