NG Myslbek rozdává růže k Valentýnu

Volný čas

Přijďte si pro růži na svatého Valentýna do Nákupní galerie Myslbek a pozvěte svou lásku na romantickou večeři

Květina, dobré jídlo, sekt nebo koktejl, to jsou věci, které k romantickému dni patří, a proto se Nákupní galerie Myslbek ve spolupráci s pizzerií Coloseum a japonskou restaurací Umami rozhodla zpříjemnit svým zákazníkům nejen samotný 14. únor, ale také celý prodloužený valentýnský víkend.

Červenou růži jako pozornost zejména pro ženy dostane prvních 1000 zákazníků, kteří v tento den nakoupí ve kterémkoliv obchodě NG Myslbek. Tito nakupující také obdrží pozvánku na speciální valentýnský dárek, a to láhev Bohemia sektu Chardonnay zdarma v Pizzerii Coloseum ke dvěma hlavním chodům nebo dezert zdarma a skleničku Spritzu v japonské restauraci Umami. Této pozvánky lze využít kdykoliv během prodlouženého víkendu, tedy od 14. do 17. února.

 

Pokud jste tedy milovníky spíše Italské kuchyně a středomořských specialit, využijte jedinečné nabídky pizzerie Coloseum v Myslbeku a vychutnejte si k pizze, lehkému salátu či domácím těstovinám lahev Bohemia sektu Chardonnay zdarma.

Ty, kdo dávají přednost exotičtější japonské kuchyni, určitě potěší nabídka restaurace Umami, kde rovněž ke dvěma hlavním chodům dostanete na účet podniku 2x Aperol Spritz a kousky červeného pomeranče v čokoládě jako dezert.

Kontakty

www.ngmyslbek.cz

Termíny