X. Šternberský Kopec 2013

Hudba

Termín:         20. července 2013

Místo:            Areál Státního hradu Šternberk

Čas:                od 13:00 hod

Vstupné:       300,-Kč (prvních 400 vstupenek)

                  490,- Kč (v předprodeji), 550,- Kč (na místě)

Interpreti:     Boney M (UK), Chinaski, Iné kafe (SK), Anna K., Blue Effect, Salamandra, Doga a další …

 

Vstupenka na jubilejní X. ročník festivalu Šternberský kopec 2013 pro prvních 400 diváků za pouhých 300,- Kč. Kupte si zvýhodněnou vstupenku na náš festival a se slevou 190,- Kč můžete vidět, ale hlavně slyšet legendy hudebního showbyznysu.

 

Festival se uskuteční v sobotu 20. července 2013 v areálu Státního hradu Šternberk od 13:00 hod.

 

Hlavním hostem festivalu bude legenda všech legend – BONEY M. Můžete se těšit na hity Rasputin, Sunny, Daddy cool a mnoho dalších.

 

Dalšími lákadly pro publikum bude bezesporu česká kapela Chinaski, slovenská formace Iné kafe, energetická Anna K., písničkář Radim Hladík spolu s Blue Effect, hardrocková kapela Doga nebo metalová skupina Salamandra.

 

Vstupenku v hodnotě 300,- Kč si můžete koupit v Informačním centru ve Šternberku nebo v Informačním centru v Olomouci. Návod na zakoupení zlevněných vstupenek z pohodlí Vašeho domova naleznete na www.sternberskykopec.com. Na stránkách můžete nahlédnout do historie festivalu a podívat se, kteří interpreti už na Šternberském kopci v loňských ročnících vystupovali.

 

Akci zaštituje projekt Šternberské kulturní léto pod hvězdami. Pořadatel festivalu je agentura ARKS Plus, s. r. o. ve spolupráci s Městem Šternberkem, Olomouckým krajem, Státním hradem Šternberk, Národním památkovým ústavem Kroměříž a partnery.

Účinkují

Boney M (UK), Chinaski, Iné kafe (SK), Anna K., Blue Effect, Salamandra, Doga a další …

Termíny