Jazyková škola PRESTO nabízí měsíc zdarma!

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Rádi byste si rozšířili své jazykové schopnosti a naučili se či zdokonalili v jiném než rodném jazyce? Líbí se vám zvučná španělština nebo se připravujete na schůzku s Barackem Obamou? Jazyková škola PRESTO vás připraví na cokoli.  Vyberte si z široké nabídky letních kurzů 2013 a vyzkoušejte měsíc lekcí zdarma.

Každému vyhovuje jiný styl výuky a ne vždy k jejímu rozpoznání stačí úvodní lekce. Z tohoto důvodu je tu pro vás jeden celý měsíc výuky zdarma. Jak získat měsíc zdarma? Jednoduše! Angličtinu, španělštinu, francouzštinu či sousedů němčinu a jiné jazyky naleznete v nabídce letních kurzů roku 2013 na www.presto-skola.cz. Stačí si jen vybrat.

Je těžké ohodnotit své jazykové schopnosti, proto vám s volbou úrovně pomůže vyplnění on-line rozřazovacího testu, který vás automaticky zařadí do úrovně odpovídající vašim znalostem.

Následně je třeba se přihlásit do vámi vybraného kurzu a uhradit běžnou cenu kurzu (nebojte se o své peníze rozhodně nepřijdete).

A nyní čtěte pozorně! V případě, že budete po zkušební měsíční výuce spokojeni, obdržíte slibovanou částku v hodnotě jednoho měsíce výuky (cca 20%) zpět. V opačném případě, kdy nebudete-li chtít z jakýchkoli důvodů pokračovat, plná cena kurzovného je vám vrácena.

Jedinou investicí zůstává učebnice, kterou jistě využijete například při samostudiu doma nebo jako pomůcku při nadcházejících lekcích.

Neotálejte s rozhodováním, někdy se začít musí! A teď k tomu máte jedinečnou příležitost. Navíc kapacita kurzů je omezena a měsíc zdarma platí pouze do 15. února 2013.

SO LET´S DO IT!

Termíny