Co by na našeho Svatého Valentýna asi řekl sám Svatý Valentýn?

Volný čas

Rok se s rokem sešel a už je to tu zase. Obrovská rudá srdce a Svatý Valentýn 2013 se na nás valí ze všech stran. Z výloh obchodů v nákupních centrech Vás nápisy „Valentýnská akce“ vyzývají ke koupi pravého valentýnského trička, „Valentýnská ochutnávka“ Vás láká k nefalšovanému, na počest Svatého Valentýna vypěstovanému, vínu. Zajímalo by mě, co by na takovou oslavu lásky řekl sám Svatý Valentýn?

 

Už ho vidím, jak se prochází po Chodově od výlohy k výloze. Všude nápisy „Ať žije Valentýn“. Je trochu nervózní. A má k tomu důvod. Podle jedné z legend se Valentýn rozhodl tajně a proti zákazu císaře oddávat zamilované. Taková reklama, by mu nejspíš příliš příjemná nebyla. Když mu totiž na tu jeho tajnou aktivitu přišli, šoupli milého Valentýna za katr. A když pak zjistili (praví legenda), že je jeho cela plná dopisů a dárků od lidí, co ho obdivují, rozhodli se ho sprovodit ze světa nadobro. Valentýn se však ještě stačil zamilovat do žalářníkovy dcery a těsně před popravou jí píše dopis s podpisem „Od tvého Valentýna“. No a my se toho hned chytneme a posíláme si taky dopisy a zamilovaná přáníčka. „Jenže já šel na popraviště, už mi nic jiného nezbývalo. Vyhlídky do budoucna jsem, na rozdíl od Vás, zrovna růžové neměl. Ale vy se na psaní raději vykašlete,“ řekl by nejspíš Valentýn. „Ať jste zamilovaní, či svou lásku hledáte – raději konejte! Zvedněte zadky a něco pro svou budoucnost udělejte!“

 

A má pravdu tenhle kněz. Pro lásku je třeba něco udělat. Něco udělám já - <a href="http://www.nahoda.com">Náhoda</a> , něco uděláte vy a za pár dní bude ruka v rukávu. Dokonce nemusíme vymýšlet nic nového – vsadíme prostě na jistotu!

 

valentýnská ochutnávka vín – valentýnská akce, která jako na potvoru vyšla přesně na 14. února, bude diskrétní jako Valentýnovo tajné oddávání samo. Cinkejte sklenicemi na počest Svatého Valentýna a především na počest vašemu odhodlání začít pro svou budoucnost něco dělat. Svůj stůl si rezervujte zde. (http://www.nahoda.com/stranka-ochutnavka-vin-118)

 

valentýnský bowling – valentýnská akce, na kterou by sám Valentýn nejspíš koukal jako puk (nebo jako koule?). Takový hluk by při svých obřadech rozhodně nebyl schopen snést, ale – jiný kraj, jiný mrav. Ale abychom ho přeci jen nerušili, „boulet“ se bude až 15. února. Svou kouli si rezervujte zde. (http://www.nahoda.com/stranka-seznameni-na-bowlingu-206)

 

valentýnský pozvánkový servis – speciální valentýnská akce – vybrali jste si, kam s Náhodou na Valentýna vyrazit? V galerii jste dokonce narazili na někoho, koho byste tam chtěli potkat? Pozvěte ho na akci přes POZVÁNKOVÝ SERVIS. Ještě nikdy jste takovou věc nedělali? Nemusíte ani dnes. Napište nám a my toho, kdo Vás zaujal, pozveme za Vás. (http://www.nahoda.com/stranka-pozvankovy-servis-99)

 

valentýnský certifikát – když to jinak nejde, tak i na „VALENTÝNKY“ nakonec dojde. Darujte certifikát <a href="http://www.nahoda.com">Náhody</a> , jako Valentýnku, kterou si Vaši blízcí nezaloží do knihy, kde už ji nikdy nenajdou, ale patřičně ji využijí. Nový styling, kurzy s první českou sex – koučkou, skvělé relaxační masáže a mnoho dalšího můžete svým nejdražším zprostředkovat jen s Náhodou. Certifikát převlečený za Valentýnku objednávejte zde. (http://www.nahoda.com/str-darkovy-certifikat-262)

 

valentýnský konzultace pro členy Náhody ZDARMA – využijte Valentýna k tomu, abyste se blíže seznámili s Náhodou a s tím, co všechno Vám můžeme nabídnout. Svou úvodní valentýnskou konzultaci se objednávejte na mailu: info@nahoda.com, telefonu: 272 681 821 či mobilu: 602 713 714

 

valentýnský ? – jestli v našem výčtu valentýnských akcí ještě něco postrádáte, budeme rádi, když nám o tom napíšete. Protože rok se s rokem sejde a Svatý Valentýn je bohudík (či snad bohužel) NESMRTELNÝ!!! Vaše tipy pište zde. (http://www.nahoda.com/stranka-svaty-valentyn-339)

 

Monika Čermínová

<a href="http://www.nahoda.com">Náhoda</a>

Termíny