Kristína s kapelou

Hudba

Kristína Peláková se narodila 20. srpna na Východním Slovensku ve městě Svidník. Studovala hudebně dramatický obor na konzervatoři v Košicích. Její první hudební úspěchy se spojují s vydáním prvního singlu „Som Tvoja“, ke kterému natočila i svůj první videoklip. Do dalšího podvědomí se na hudební scéně dostala díky singlům „Vrať Mi Tie hviezdy '08“ a „Este Váham“, který si brzy vysloužil i nominaci v kategorii Hit roku v anketě Slavík.

S názvem „… este Váham“ následně vydala své první album. Na tomto albu spolupracovala s básníkem a textařem Kamilem Peterajem. V roce 2010 se zúčastnila Kristína soutěže Eurosong Slovensko, kterou vyhrála s písní „Horehronie“. S touto písní reprezentovala i na soutěži Erurovision Song Contest v norském Oslu. Následovaly nové hity „V Sieti Ta Mam, Pri Oltári, Život je hra, a v neposlední řadě Jablučko“.

 

Koncert této mladé slovenské zpěvačky za doprovodu kapely můžete slyšet ve čtvrtek 21. února v 19 hod. ve Velkém sále Záložny v Litovli. Vstupné v předprodeji 180 Kč, na místě 230 Kč. Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Městského klubu Litovel (www.mklitovel.cz) nebo v TIC (ag. Bavi).

Účinkují

Kristína

Kontakty

www.mklitovel.cz

Termíny