Jen se dívám ...

Výstava

Jmenuji se Jana Bednářová a začala jsem fotit YASHICOU Zoomtec 90 Super na kinofilm. Od roku 2003 jsem si pořídila svůj první digitální fotoaparát Olympus a od roku 2006 mám NIKON D50 a několik objektivů NIKKOR. Nejnovější fotoaparát mám od r.2013 a to NIKON D5100.

V letech 2005 a 2006 jsem v Olomouci absolvovala kurz tvůrčí fotografie. V roce 2005 jsem se také stala členem FOTOKLUBU Litovel, se kterým jsem se zúčastnila několika společných výstav. Zde jsem byla do roku 2009.

Mezi mé oblíbené a často zachycované motivy patří krajina, detail v přírodě i architektuře a reportážní fotografie, které zachycují život kolem nás.

Několikrát do roka dělám samostatnou výstavu. V poslední době to byly výstavy v Konici, Pardubicích, Uničově a Třebíči.

Jelikož se stále považuji za amatéra, neustále se něco nového učím a poznávám. Něco mě nutí neustále jít dopředu a učit se nové věci ohledně focení. Když mám v rukou svůj fotoaparát, zapomínám na svět kolem sebe a soustředím se jen na focení a je mi nádherně. Focení je pro mě prostě obrovský relax a záliba číslo 1.

Protože je to moje první samostatná výstava v rodné Litovli….mám zde takový menší průřez tvorbou. Pokud někoho z Vás osloví a zaujme alespoň jedna fotografie, tak jsem tomu ráda a splnilo to moje představy a očekávání.

Účinkují

Jana Bednářová

Kontakty

www.mklitovel.cz

Termíny