CIRKUSOVÉ ODPOLEDNE V AFI PALÁCI ANEB ZÁBAVNÁ VÝUKA CIRKUSOVÝCH DOVEDNOSTÍ PRÁVĚ ZAČÍNÁ

Pro děti

V pátek 25. ledna od 14 do 18 hodin čeká na všechny neposedné děti cirkusové odpoledne v AFI Paláci. Během akce s názvem „Přijel k nám cirkus“ se mohou děti i rodiče naučit spoustu cirkusových triků a dovedností jako je chůze po laně a na chůdách nebo žonglování s různými předměty.  

Za asistence kvalifikované obsluhy si děti se svými rodiči vyzkouší, jak by obstáli v pravém cirkuse. Animátoři v krásných cirkusových kostýmech nejdříve všechno předvedou a poté začnou s výukou. Celá odpolední akce bude navíc ozdobena ručně malovanými kulisami a velkým šapitó. Připraveno bude až 10 různých stanovišť. Kdo se vydá do „Království rovnováhy“, může zkoušet potrápit svou rovnováhu při chůzi na laně nebo balancovat na lávce „rola bola“. V „Království postřehu“ se naučí žonglovat, na výběr je ze tří možností - žonglovat se dá s míčky, kruhy nebo kuželkami. „Království zručnosti“ nabízí trénink v chůzi na chůdách a na sloních chůdách, které jsou připraveny pro ty nejmenší nebo hod míčkem do klaunské hlavy. V části „A přece se točí“ se učí roztáčení talířů na špejli nebo Hula hoop s obručí. 

Během cirkusového odpoledne vystoupí klauni na chůdách, kteří budou tvarovat balonky, na milovníky bublifuků čeká bublinková školka a také moderovaný půlhodinový vstup profesionálního bublináře. Větší děti a rodiče se mohou těšit na cirkusovou střelnici s pohyblivými terči, dětskými luky a kušemi. 

„Na odpoledne je připraven také cirkusový workshop a soutěže, celý program je navíc proložen vtipnými scénkami mezi umělci. Naším cílem je dětem zpříjemňovat jejich volný čas a věřím, že si takto strávené odpoledne se svými dětmi užijí i jejich rodiče,“ říká Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

www.afi-palac.cz

Termíny