Rodinný pobyt s lyžařskou školkou pro děti 2013

Volný čas, Sport, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

SmileExkluzivní nabídka zimního pobytu pro celou rodinu plná komfortu v  hotelu Šumava a také skvělého zázemí lyžařského Ski areálu Kašperské Hory (1,5 km od hotelu).

Termíny pobytů s lyžařskou školkou: ÚNOR 2013 10. 2. - 15. 2. 2013 a 17. 2. - 22. 2. 2013 (neděle - pátek: 5 nocí)

  Pobyt zahrnuje služby pro celou rodinu:    -Ubytování na 5 nocí v luxusních pokojích   -Snídaně a večeře formou bohatých bufetů  -Lyžařská školka pro děti (denně PO - ČT) - včetně transportu k vleku a zpět  -Dopolední program pro děti (denně PO - ČT)  -1x vstup do vířivky - privátní vstup (1 hod.)  -1x vstup do sauny - veřejný vstup  1x vstup do solné jeskyně - privátní vstup (1 hod.)  -Neomezený vstup do fitness centra  -Hotelové parkoviště přímo v areálu hotelu  -Wifi a internetové připojení  -Neomezené využití dětského koutku  -Neomezený vstup do vnitřní tělocvičny

 Ceník pobytu včetně všech zahrnutých služeb: 

 -2 dospělé osoby a 1 dítě od 4 do 10 let   10.090,-Kč.  -2 dospělé osoby a 2 děti od 4 do 10 let   14.290,-Kč.  -1 dospělá osoba a 1 dítě od 4 do 10 let    8.590.-Kč.  -1 dospělá osoba a 2 děti od 4 do 10 let   11.990,-Kč.

Účinkují

SmileKurz je realizován ve Skiareálu Kašperské Hory, který je vzdálen od hotelu pouhých 1,5 km. Výuka probíhá v jednom z nejmodernějších dětských parků na Šumavě, který je vybaven pojízdným kobercem, lyžařským kolotočem, provazovým vlekem a spoustou hraček, figurek, tunelů a podjezdů. Po zvládnutí zastavení v pluhu a oblouku v pluhu pokračuje výuka na veřejných sjezdovkách. Výuka v lyžařské školce je šitá na míru i nejmenším dětěm. Po celou dobu výuky je pro děti připravena vyhřívaná klubovna, teplý čaj, úschovna lyžařského vybavení přímo ve školce a také zajistíme pohodlný transport dětí od hotelu ke sjezdovce a zpět. Pro děti, které už jsou v lyžování pokročilejší probíhá výuka lyžování také na vleku. Pro tyto pokročilejší lyžaře se cena kurzu neliší, je pouze potřeba připočítat cenu za Ski permanentku na veřejných vlecích areálu ( max. 150 Kč za jeden den).

 Po dobu výuky mají rodiče volno a mohou tedy využít některou „odpočinkovou wellness terapii“ nebo vyzkoušet služby našeho nového wellness & relax centra.

 Bezpečnost pro Vaše děti:    - Rozdělení dětí do skupin dle dovedností a věku přímo na místě. - Malé skupiny, max. 6 dětí na 1 instruktora (v závislosti na věku a úrovni lyžařských dovedností). - Zapůjčení bezpečnostních vest a helem pro každé dítě zdarma. - Všichni instruktoři vlastní licence instruktorů lyžování od Asociace profesionálních učitelů lyžování ČR.

 Harmonogram pro děti:    - Výuka v lyžařské školce probíhá tedy každé odpoledne (2 hod.).  - Každé dopoledne (2 hod.) je pro děti přichystaný krásný animační program pod vedením zkušených instruktorek z Yellow point.  - Vaše děti vždy vyzvedneme na recepci a do Ski areálu je sami odvezeme a opět přivezeme zpět. 

Termíny