Drumbox Nye party

Hudba

Chlebíčky, brambůrky a zábavný pořad v televizi. Klasický Silvestr. Představujte si ale konec roku jinak? Trochu víc šíleně, odvázaně a hlavně ve společnosti? Přijměte pozvánku na mejdan roku. Pražský klub Matrix roztančí metropoli ve stylu drum and basse a k tomu všemu potečou litry piva Ferdinand.

Konec roku by se měl skutečně prožít naplno. Vychutnejte si zážitky v žižkovském klubu Matrix a zapijte je benešovským pivem Ferdinand. Od silvestrovské noci chtějte dvě pódia, speciální dekorace, videoprojekce nebo třeba drobné občerstvení. Z hudby se připravte na domácí Drumbassterds, Let it Roll crew a legendární soundsystem Bass Beast. Příjemná je i lidová cena vstupného. Do 23 hodin zaplatíte 80 korun, pak už 140. Lístky v předprodeji zakoupíte na místě, a to na baru nebo u šatny. Koupíte je i v prodejní síti Ticketstream.cz. 

Co se bude hrát? Poslechněte zde: http://www.youtube.com/watch?v=_Pvs5BafIBo

Hlavní stage začíná hrát již od osmi večer, o hodinu později se za gramofony postaví v back 2 back setu Basstien s Richem ze známé Bass Beast crew. Po nich publikum na maximum roztancuje DJ roku 2011 Akira. S ním společně vystoupí One Way a po půlnoci začne novoroční mejdan. První minuty nového roku by měly patřit vašim blízkým. Oslavte je společně se skutečným pivem Ferdinand a k tomu se bavte. Letos možná trochu víc divoce než jindy. Matrix totiž připravil pořádný hudební nářez, u kterého nesmí chybět benešovské pivo. Točit se bude světlá jedenáctka i řezané pivo.

 

Účinkují

Drumbassterds, Let it Roll crew, Bass Beast,Bass Beast crew, Akira, One Way

Termíny