PŘED VÁNOCEMI A SILVESTREM POBAVÍ DĚTI V NÁKUPNÍ GALERII LIBEREC PLAZA SVÁŤA SE SVÝM LOUTKOVÝM DIVADLEM

Divadlo, Pro děti

V sobotu 15. prosince od 10 hodin se mohou děti těšit na loutkové představení „Kašpárek a Honza v pekle“. Na sobotu 29. prosince také od 10 hodin je pak připravena předsilvestrovská zábava pro nejmenší.  

Děti si se Sváťou a jeho divadlem zvaným „dividlem“ užijí spoustu legrace nejen při pohádkách vyprávěných pomocí loutek, ale pobaví se také s Kašpárkovými výstupy, hádankami a písničkami. Po loutkovém představení na děti čeká až do 12 hodin tématický workshop v podobě rukodělných dílniček, během kterých budou za své výtvory získávat razítka do kartiček. Za každých 15 razítek dostanou vždy malý dárek. 

„Sváťovo dividlo je v nákupní galerii Liberec Plaza velmi oblíbené, jejich vystoupení pořádáme každou druhou sobotu a vždy se setkává s velkým ohlasem,“ uvedl Michal Svoboda, ředitel nákupní galerie Liberec Plaza. 

Sváťovo dividlo je klub ochotníků a přátel loutkového divadla z Litoměřic. Kromě divadelních představení je možné se s krásnými loutkami setkat také v gotické věži bývalé litoměřické hvězdárny, ve které byla nedávno otevřena galerie loutek s více než 120 figurkami a pohádkovými dekoracemi. 

www.liberecplaza.cz

Termíny