Extraliga volejbalu na Pankráci

Sport

EXTRALIGA VOLEJBALU PROBĚHNE UŽ TUTO NEDĚLI

V neděli 16. prosince proběhne nejvyšší soutěž zimní volejbalové ligy volejbalu. V Beachklubu na Pankráci se veřejnosti představí špičkoví čeští i zahraniční hráči. Tahákem bude Michal Studničný, Štěpán Smrčka, Michal Růžička a další soutěžící.

Po úvodním kole extraligy, které se konalo první adventní neděli, je tu druhé. A s ním i vítězné páry Michal Studničný s Radkem Wenclem nebo v ženské kategorii Šárka Nakládalová s Klárou Zelinkovou. V druhém kole na pankráckém písku v Beachklubu bude chtít také zabojovat šestkový přeběhlík Štěpán Smrčka s malým dynamickým polařem Michalem Růžičkou, kteří se v prvním kole dělili o páté místo s polským týmem Tomasz Jozefowicz – Adrian Debel. A jak řekl Michal Růžička, že „příště už to bude lepší, každý zápas nás posouvá herně nahoru.“

Určitě to bude divácky napínavý a atraktivní turnaj, kde se sejdou přední české špičky společně se zástupci ze Slovenska, Polska a Rakouska. V rámci plážového dne budou mít možnost všichni účastníci i diváci ochutnat a doplnit tekutiny skutečným pivem Ferdinand, které nedávno získalo ocenění Dobrý tuzemský výrobek v soutěži Česká chuťovka. Dále bude možnost nakoupit zimní výbavu či vánoční dárky celé rodině ze snowboardového a freestylového shopu Snowboards.cz.

Přijďte již tuto neděli zavzpomínat na léto, fandit našim beachvolejbalistům a užít si den na písku v pražském Beachklubu. 

Termíny