V NÁKUPNÍ GALERII LIBEREC PLAZA PROBĚHNE 4. CHARITATIVNÍ VÁNOČNÍ KONCERT

Volný čas

Již tuto středu 12. prosince se v nákupní galerii Liberec Plaza uskuteční 4. charitativní vánoční koncert na podporu projektu Rakovina věc veřejná. Od 15 hodin zde vystoupí Dětské hudební sbory ZŠ Jabloňová. Speciálním hostem bude Norbert Peticzky, slovenský zpěvák žijící v Praze, který s nadací pro výzkum rakoviny dlouhodobě spolupracuje.  

ZŠ a ZUŠ Jabloňová jako první v republice spojila výuku základní školy s výukou základní umělecké školy v jeden celek v rámci projektu MŠMT. Během charitativní akce zazpívají její žáci v nákupní galerii Liberec Plaza vánoční písničky a koledy. 

Nadace pro výzkum rakoviny – Rakovina věc veřejná byla založena v Olomouci roku 1997. Jejím hlavním cílem je financování výzkumu nových protinádorových léčiv a diagnostiky nádorových onemocnění v Laboratoři experimentální medicíny, která působí při Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci pod společnou záštitou Akademie věd České republiky, Univerzity Palackého Olomouc a Fakultní nemocnice Olomouc. Laboratoř experimentální medicíny obdržela certifikát od Evropské unie a stala se referenční laboratoří pro diagnostiku prsu pro celou ČR. Je také držitelem několika patentů. 

www.liberecplaza.cz 
www.vecverejna.cz

Termíny