V OC Park Hostivař proběhne největší setkání fanoušků Tolkiena v ČR

Volný čas

Na tři stovky fanoušků J. R. R. Tolkiena ve velkolepých filmových kostýmech královen, bojovníků, elfů, trpaslíků a skřetů dorazí na největší setkání příznivců filmu Hobit: Neočekávaná cesta. Akce proběhne pátek 14. prosince 2012 od 19 hodin v multikině Premiere Cinemas v OC Park Hostivař v Praze.

 

Tolkienovi příznivci se k nám sjedou z celé České republiky, aby si svůj kultovní film užili v technicky nejdokonalejším kinosále v zemi. V tuzemských fan-clubech se nyní sdružuje více než tisícovka fanoušků. Jejich setkání, u příležitosti premiéry filmu Hobit: Neočekávaná cesta, se konají v různých městech v republice. V největším počtu ale kostýmovaní filmoví nadšenci dorazí právě do našeho multikina,“ říká Karolína Pleštilová, marketingová manažerka OC Park Hostivař.

 

Na toto naše setkání se připravujeme již řadu měsíců. Připravujeme si nové kostýmy a domlouváme se na rekvizitách i líčení. Chceme si Hobita společně opravdu užít v nejlepší obrazové kvalitě s nejlepším zvukem. Fanoušci přijedou z Prahy, Brna, Plzně a mnoha dalších měst,“ dodává organizátorka tematické akce Anna Šišková.

 

 

Termíny