TRADIČNÍ MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V AFI PALÁCI

Pro děti

Předvánoční čas se připomene ve středu 5. prosince v AFI Paláci, kde se od 15 hodin uskuteční tradiční mikulášská nadílka a velká mikulášská show. Na děti čeká velká spousta zábavy s Janem Honzou Lušovským, Mikuláš, čert a anděl, soutěže, dárky a mnohem víc.  

Děti a jejich rodiče se mohou ve středu v AFI Paláci těšit na pestrý program. Kromě trojice ve složení Mikuláš, čert a anděl si děti užijí dětských dílniček, kde mohou např. malovat na balónky s kreslířem a humoristou Janem Honzou Lušovským, který děti dokáže vždy zaujmout a zabavit. Děti si mohou také vyzkoušet vyrobit staročeské vánoční svícny, budou pouštět skořápkové lodičky a mohou se těšit na divadlo, písničky, soutěže, hry a dárky.  

„Mikulášskou show pořádáme v AFI Paláci každý rok a vždy se těší velkému zájmu. Letos bude navíc opravdu pestrá a celá laděná do tradičních českých Vánoc. Věříme, že si rodiče při mikulášské nadílce v AFI Paláci trochu odpočinou a oni i jejich děti se příjemně naladí na blížící se Vánoce,“ uvedla Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.  

www.palacpardubice.cz

Termíny