Mikulášská nadílka na Všemině

Pro děti

MIKULÁŠ NA VŠEMINĚ 8. 12. 2012

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA SE BLÍŽÍ

V sobotu 8. prosince Activitypark Hotel Všemina opět navštíví Mikulášská družina. Pro děti budou připraveny nesnadné úkoly. Po jejich splnění se konečně setkají s Mikulášem, čerty i andělem, kteří je obdarují balíčkem plným dobrot.
NEJDŘÍV SNAŽENÍ, POTOM PAŘENÍ :-) Malí návštěvníci to ale nebudou mít lehké. Nejdříve budou muset projít trasu se šesti stanovišti a na každém z nich na ně bude čekat nelehký úkol. Za každý dostanou razítko na kartičku, kterou pak předají Mikuláši a tak je obdaruje balíčkem plným dobrot. Po nadílce se roztančí celá restaurace Valaška při dětské diskotéce.


KDY ŽE SE TO KONÁ?

Jen co se naobědváte, spěchejte na Všeminu. Začínáme už ve 14 hodin. Než si trasu projdete, počkáme na vás v restauraci a v 16 hodin dětskému domovu společně předáme finanční dar a popřejeme krásné Vánoce.


DĚTI DĚTEM

Mikuláš se objeví na Všemině každoročně. Vždy dorazí celá družina – nechybí ani anděl a čerti. Aby bylo legrace ještě víc, přidají se k hostům a návštěvníkům také děti z Dětského domova a Základní školy ve Vizovicích. Od Mikuláše dostanou nejen sladkou nadílku ale i finanční dar – výtěžek prázdninového letního kina na Všemině.

Termíny