Věra Špinarová a Adam Pavlík band

Volný čas, Hudba

Jedna z nejvýraznějších osobností českého popu a rocku, rodačka z Pohořelic u Brna – Věra Špinarová – míří opět do Brna. Ve čtvrtek 30.5.2012 se uskuteční galakoncert v brněnském Bobycentru, kde se představí s doprovodnou skupinou Adam Pavlík band. Jako speciální host se představí Petr Bende.

 

Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech patří Věra Špinarová již mnoho let mezi nejžádanější zpěvačky v České a Slovenské republice. Koncerty probíhají v průběhu celého roku a jsou stále vyprodány. Má celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě. Prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání na koncert Joe Cockera, který nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany. Věra Špinarová byla pozvána jako host na ostravský koncert.

 

Za svou kariéru vydala celkem 13 desek. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let. Po DVD Největší hity live aktuálně vychází DVD Lucerna 2012 Věra Špinarová a Adam Pavlík band (více zde http://spinarova.webnode.cz/products/dvd-live-vera-spinarova-adam-pavlik-band-lucerna-2012/) a opět zachycuje Věřin pověstný koncertní temperament.

 

Na brněnském koncertě ji podpoří Petr Bende, rodák z Ivančic, který se na poli české populární hudby zvýraznil v soutěži Česko hledá SuperStar 2005 (obsadil stříbrnou pozici), ačkoli muzice se věnuje podstatně déle. Následovalo vydání debutového alba, stal se skokanem roku v anketě Zlatý slavík a se svou kapelou předskakoval britským Simply Red na koncertě v T-mobile Aréně v Praze. Na svém kontě má celkem tři alba.

 

Nenechte si ujít koncert rockerky tělem i duší Věry Špinarové!

 

Informace: 541 240 623

 

Předprodej exkluzivně v síti: www.ticketpro.cz

 

Vstupenky Brno:          

Indies, Poštovská 2

DPL – Student Agency, Nám. Svobody 17

Brněnské kulturní centrum, Běhounská 17

Wolf, Dvořákova 3

Orange Travel, Brno Vaňkovka

Obchůdek Kudrna – podchod k Tescu, Nádražní 1, Brno

 

Trailer DVD http://www.youtube.com/watch?v=mUeXIHFlhgo

 

 

Účinkují

Speciální host: Petr Bende

Termíny