Vivaldianno MMXII - Jaroslav Svěcený a Michal Dvořák (ex Lucie)

Volný čas, Hudba

Multižánrová audiovizuální show s novým programem a mezinárodními hosty se vrací do Brna!

 

Hudební projekt Vivaldianno MMXII houslového virtuóza Jaroslava Svěceného a rockového klavíristy a autora projektu Michala Dvořáka s mimořádným úspěchem navázal na neméně zdařilé Vivaldianno MMVII. Pro velký úspěch, který mělo představení v Brně na jaře 2012, se Vivaldianno vrací do brněnského Bobycentra 7. února 2013.

 

Nadšené reakce a velký úspěch u publika provázel celé koncertní turné Vivaldianno 2012 se špičkovým hudebním a audiovizuálním programem, prvotřídními interprety a hostujícími umělci z celého světa.  Hlavní protagonisté projektu Jaroslav Svěcený a Michal Dvořák spolu s jejich hosty na jevišti rozehrávají hudbu plnou barev a emocí, strhující podívanou pro všechny generace. V jejich osobitém podání zní skladby inspirované nejen nadčasovou hudbou Antonia Lucia Vivaldiho, ale také geniálním Bachem a Mozartem, houslistou a skladatelem Fritzem Kreislerem či argentinským mágem Astorem Piazzollou.


Vivaldianno Tour 2012 nabízí především novinky z CD Vivaldianno MMXII, které vyšlo koncem března, ale nechybí ani ty nejúspěšnější a nejžádanější skladby z prvního CD Vivaldianno MMVIII. Jaroslava Svěceného a Michala Dvořáka doprovázejí hudebníci z Peru a Bolívie, posílení o virtuózního hráče na kenu a siku Vlado Urlicha. Zárukou nejvyšší hudební kvality je i hostující Heroldovo kvarteto. Mezi hudebníky na jevišti jsou také kytarista a mistr zvuku Jiří Janouch, kytarista Michal Pelant, jeden z původních členů skupiny Lucie bubeník Tomáš Waschinger a hráč na didgeridoo Ondřej Smeykal, který se střídá s Alešem Doležálkem. Celkový divácký a posluchačský zážitek umocňuje špičkové audiovizuální zpracování scény a technologicky nejvyspělejší zvuková aparatura.

 

Nenechte si proto ujít brněnskou zastávku nadčasového hudebního projektu, ve kterém si své role rozdělili renomovaní interpreti různých žánrů a na barokním základě vytvořili pestrobarevnou zvukovou paletu hudební současnosti.

 

www.vivaldianno.cz

www.michaldvorak.cz

www.sveceny.cz

www.brnokoncert.cz

 

VIVALDIANNO 2012:   

http://www.youtube.com/watch?v=7RX-0RH9lv4

 

VIVALDIANNO na iTunes; http://itunes.apple.com/us/album/vivaldianno/id382406542?i=382406556&ign-mpt=uo%3D4

 

Termíny