Vánoční galakoncert Hany Zagorové

Volný čas, Hudba

Jedna z největších hvězd české scény populární hudby, zpěvačka, textařka, herečka a moderátorka Hana Zagorová, přijede opět do Brna na svůj předvánoční galakoncert v Bobycentru. Své fanoušky potěší vystoupením, v němž zaznějí největší hity z její kariéry. Na koncertě s ní vystoupí tradiční speciální host Petr Rezek, její dlouholetý kolega. Doprovázet je bude skupina Boom! Band, která vystupuje s českými umělci jako Eva Urbanová, Bára Basiková, Leona Machálková, Lucie Bílá, ale také Helena Vondráčková a Karel Gott, které doprovázela na jejich galakoncertu v Carnegie Hall.

 

Dáma české popmusic se narodila u Ostravy a poprvé na sebe upozornila v soutěži „Hledáme nové talenty“, kde získala první místo. Od té doby však ušla velký kus cesty, spolupracovala s řadou umělců a kapel, získala řadu ocenění (je devítinásobnou držitelkou Zlatého slavíka v letech 1977-1985) a vydala 21 LP desek a 32 CD včetně reedic a kompilací. Mimoto se objevila také ve filmu a v poslední době účinkuje v muzikálech Jack Rozparovač a Mona Lisa.

 

Písničky Hanky Zagorové jsou hudebně i žánrově opravdu pestré, díky osobité interpretaci se o ní ale začalo hovořit jako o zpěvačce beatových šansonů. V něm totiž dokázala využít své herecké nadání, cit pro obsah a jedinečnou atmosféru každé písně. K řadě písní si navíc napsala text sama.

 

V Bobycentru se po jejím boku na podiu představí také její dlouholetý kolega Petr Rezek, s nímž Hanka natočila řadu duetů – jmenujme: Duhová víla, Ta pusa je tvá, Dotazník či Vánoční tajemství.

 

Nenechte si proto ujít večer plný známých melodií a příjemné předvánoční atmosféry na společném galakoncertu Hany Zagorové a Petra Rezka. 


Informace: 541 240 623 

Vstupenky exkluzivně v síti www.ticketpro.cz

Video: Duhová víla (1977) http://www.youtube.com/watch?v=Ups4QRZVQNs 


Účinkují

Speciální host: Petr Rezek

Termíny