MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V NÁKUPNÍM CENTRU OAZA KLADNO

Volný čas, Pro děti

V nákupním centru OAZA Kladno proběhne v sobotu 1. prosince od 14 hodin Mikulášská nadílka. Děti i jejich rodiče se mohou těšit na zajímavý program plný her a zábavy v čertovském duchu. Celým odpolednem provede sám Lucifer a jeho pomocnice čertice. Na závěr je připravena pekelná ohnivá show. 

Mikuláš ve společnosti čerta a anděla rozdá dětem adventní kalendáře a čokoládové figurky. Na tvořivé děti budou čekat andělské dílny, kde si mohou zkusit vyrobit ubrouskovou metodou rámečky s andělskými motivy. Pro děti je připravena také pekelná diskotéka, čertovské malování na obličej nebo různé soutěže s vánoční tématikou.  Mikulášské odpoledne zakončí pekelná ohnivá show. 

„Děti i rodiče přistupují k blížícím se Vánocům odlišně. Mezitím, co dospělí se stresují s předvánočními přípravami a nákupy dárků, dětem toto období připadá pohádkové a kouzelné. Věřím, že mikulášská nadílka udělá radost všem, dětem i jejich rodičům, a že si ji, stejně jako v minulých letech, užijí,“ uvedl Ing. Jaroslav Lindner, marketingový koordinátor NC OAZA Kladno.  

www.oazakladno.cz

Termíny