Waldorfský vánoční jarmark 2012

Divadlo, Volný čas, Pro děti

Jarmarky, jak velikonoční, tak vánoční mají na waldorfských školách už dlouholetou tradici. Jsou místem setkání rodičů, pedagogů a dětí na půdě slavnostně vyzdobené školy. Již třetím rokem zajišťují celý jarmark - od propagace, přes výzdobu, zajištění jednotlivých dílniček, po závěrečný úklid samy děti - konkrétně třeťáci.

Přípravy toho letošního vánočního jarmarku jsou v plném proudu. Už nyní se těšíme na rozzářená očka dětí, které si s nadšením budou zkoušet veškeré možné činnosti, jako každý rok se určitě pustí bez jakýchkoliv zábran do výroby svíček, papírových ozdob, řetězů, bramborových tiskátek, andílků z ovčího rouna…. Vděčnými zákazníky našich jarmarků jsou prarodiče a rodiče žáků, kteří si nenechají ujít možnost koupit si vlastnoruční výrobek jejich ratolestí. Jak už na waldorfských školách bývá dobrým zvykem, při výrobě se používají výhradně přírodní materiály. Nedílnou součástí nabízených služeb je i bohaté pohoštění , které připravily maminky a které se dá zakoupit v provizorní, ale velice příjemné a útulné kavárničce.

Novinkou letošního jarmarku bude celodenní provoz s bohatým programem pro děti i dospělé, spoustou vánoční ch dekorací a dárečků a s překvapením, které potěší obzvláště malé návštěvníky.

Přijďte s námi prožít zahájení Adventu za zvuků vánočních koled, vůně purpury a punče v sobotu 1. prosince 2012 od 10 hodin do 17 hodin na Waldorfskou školu v Příbrami.

Termíny