LAMARK zve všechny obdivovatele ženské krásy na casting České Miss v Hradci Králové

Volný čas

Hradec Králové, 15. listopadu 2012 - Všechny dívky toužící po korunce krásy mají o nadcházejícím víkendu jedinečnou příležitost zúčastnit se regionálního castingu a získat šanci zařadit se mezi ostatní finalistky, které 23. ledna zamíří na Filipíny. V plném proudu je totiž devátý ročník celonárodní soutěže krásy, která pokračuje regionálními castingy v Hradci Králové a Pardubicích. Dívkám ke splnění jejich snu výrazně dopomáhají také generální partneři regionálních castingů, jako například společnost LAMARK, která stejnou akci podporuje již po několikáté. Casting Česká Miss 2013 v Pardubicích a Hradci Králové se uskuteční ve dnech 17. - 18. listopadu 2012 v obchodních domech Afi Palace v Pardubicích a Atrium v Hradci Králové.

“Na základě zkušeností z minulých ročníků mohu divákům letošní ročník regionálních castingů jen doporučit. Stejně jako v naší nabídce kovaných plotů se i zde setkají s krásou, která se kloubí s typicky českým naturelem,” doporučuje jednatel společnosti LAMARK, Milan Kučera.

Casting České Miss je veřejný, účast v porotě přislíbil také moderátor a herec Pavel Cejnar. O zábavu se postará herec Petr Vágner, který je moderátorem veřejných castingů České Miss 2013.

Registrace dívek začne od 14 hodin, od 15 hodin proběhne veřejná část castingu: adeptky se představí porotě, která je následně podrobí individuálnímu rozhovoru, následně dívky čeká focení v plavkách. Hodnotit se bude nejen vzhled, ale také celkový projev, znalost světových jazyků a komunikativnost. V závěru budou vyhlášeny tři semifinalistky, kterým se otevřou dveře k finálovému večeru 23. března 2013.

Společnost LAMARK, s.r.o. vznikla v roce 2004 jako rodinná firma. Od roku 2009 se specializuje výhradně na výrobu a montáž kovaných plotů, vjezdových bran a automatických pohonů na dálkové ovládání. Výroba kovaných plotů probíhá v moderním závodě v Hradci Králové za asistence zkušených českých kovářů.  Kované ploty pod značkou LAMARK jsou výjimečné svou ruční výrobou, použitím kvalitních materiálů a odolnou několikanásobnou povrchovou úpravou. Díky tomu ploty LAMARK nerezaví a jsou zcela bezúdržbové v horizontu nejméně několika desítek let. V portfoliu společnosti LAMARK naleznete více než 60 motivů plotů, které lze vzájemně kombinovat.  Plot je také možné vyrobit dle návrhu klienta.  

Společnost LAMARK provozuje pobočky v Hradci Králové, Brně, Praze a kontaktní místa v Mladé Boleslavi a v Liberci. Aktuálně zaměstnává okolo 30 lidí. V posledních letech prochází LAMARK radikálním rozvojem, což dokládá i vysoký nárůst obratu mezi roky 2010 a 2011 o 70%. Za poslední tři roky opustilo výrobní závody cca 15 tisíc metrů kovaného plotu. Společnost LAMARK nabízí v oboru kovaných plotů a bran komplexní poradenství - od prvního návrhu přes výrobu až po konečné dodání a montáž u zákazníka. Cenový návrh jakož i následnou dopravu poskytuje svým klientům zcela zdarma, stejně jako nadstandardní desetiletou záruku na své výrobky.

 

www.lamark.cz                                                                                               www.ceskamiss.cz          

Termíny