Vánoční koncert Petr Bende & Band

Hudba

Nezapomenutelným zážitkem jsou pro návštěvníky koncerty Vánočního turné Petra Bende. Letos tomu nebude jinak a multiinstrumentalista slibuje na patnáctém ročníku tour nevídanou show s nádechem vánoční atmosféry. Turné o čtrnácti koncertech láká každoročně mnoho lidí, a proto je o lístky už nyní nevídaný zájem.

Stále oblíbenější cimbálová muzika Grajcar, nejlepší pěvecké soubory v každém městě jako například brněnská Antea a samozřejmě nesmí chybět band Petra Bende. To vše zaručuje v kombinaci s nadaným hudebníkem Petrem Bende nezapomenutelný zážitek a zajímavou hudební kombinaci. „Jsem rád, že je o Vánoční turné 2012 tak velký zájem. Návštěvníci se mohou kromě tradičních vánočních písní těšit i na známé písně v netradičním hudebním zpracování. Na jednotlivých koncertech navíc vystoupí i hudební host. Letošní tour bude prostě show,“ řekl k  Vánočnímu turné Petr Bende.

Především kvalitní hudební zážitek a nezapomenutelná atmosféra Vánočního turné láká davy nadšených posluchačů už patnáct let. Letošní ročník nebude výjimkou. Pro velký zájem může Petr Bende v některých městech dokonce přidat jeden koncert navíc. Stejně jako je tomu už několik let ve Zbraslavi u Brna, kde Vánoční turné začalo.

Tradice vánočních koncertů sahá až do roku 1997, kdy zahrál dvacetiletý Petr Bende svůj první vánoční koncert ve Zbraslavi u Brna, kousek od rodného Újezdu u Rosic. Koncerty jsou tam od té doby tak oblíbené, že se konají ve dvou dnech za sebou.

Nechcete-li Vánoční turné Petra Bende propásnout a chcete-li být včas informováni o zahájení prodeje omezeného počtu vstupenek, sledujte www.petrbende.cz.

Účinkují

Petr Bende & Band, Pavel Helan, Cimbálová muzika Grajcar, pěvecké sbory

Kontakty

www.petrbende.cz

Termíny