Den pro Nezoufalky v Módním domě DL

Volný čas
Den nezoufalek v Módním domě DL

V pražské Myslíkově ulici byl před nedávnem otevřen malý ženský ráj. V přízemí najdete krásnou galerii s elegantními a postavě lichotícími modely Dagmar Levstek, šperky a doplňky, v prvním patře kadeřnictví, masáže, manikúru, pedikúru, kosmetiku – zkrátka vše pro příjemnou relaxaci. Přijďte si užít 17. listopadu!

 

Módní návrhářka Dagmar Levstek se svými spolupracovníky se rozhodla pro poněkud neobvyklý projekt. Zatímco světy módy a relaxačních a zkrášlujících procedur bývají obvykle oddělené, ona spojila oba dohromady. Z Módního domu DL tak vyjdete nejen upravená a odpočinutá, ale také si zde můžete vybrat nové šaty, halenku, kostýmek nebo kabát, případně si je nechat ušít na míru či přinést vlastní, které potřebují šikovnou ruku švadleny, aby vám dobře padly. Kromě toho nabízí Módní dům DL také pořádání eventů a v neposlední řadě vám zde na míru vyberou svatební šaty, ale také uspořádají celou svatbu přesně podle vašich představ a na míru vaší peněženky.

Módní salon DL se stal partnerem Nezoufalek, protože jsme zde nalezly přesně takové prostředí, po jakém každá Nezoufalka bez ohledu na to, jestli je jí dvacet pět nebo padesát, čas od času zatouží. Abychom vám spolu s majitelkou salonu Dagmar Levstek náš „dvorní nezoufalčí salon“ co nejlépe představili, je pro vás připraven den otevřených dveří. Neváhejte a hlaste se, v podzimním sychravém čase si užijete báječnou sobotu, naberete dech a možná tu najdete i inspiraci pro vánoční dárky.

 

Den Nezoufalek v Módním domě DL se koná v sobotu 17. listopadu 2012 od 11 do 16 hodin na adrese Myslíkova 28, Praha 2. Co vás čeká?

Módní přehlídka Módního domu DL

Líčení zdarma, abyste věděla, jak zvýraznit oči i zakrýt pár vrásek  

Diagnostika pleti v hodnotě 990 Kč na přístroji Visia Imaging Systems dodaném klinikou a institutem estetické medicíny Asklepion – pro vás zdarma

Konzultace s módní návrhářkou Dagmar Levstek – jak zakrýt nedostatky a zvýraznit, co je na vás krásné

 

a navíc…

Soutěž o proměnu – výherkyně odejde s novým účesem, líčením a reprezentativní fotografií

Tombola – luxusní hlavní ceny a mnoho maličkostí jako ceny útěchy

Poukaz na 350 Kč na služby nebo zboží Módního domu DL pro každou návštěvnici

After party s drinkem, ochutnáváním, trochou hudby a spoustou povídání

 

Pokud se chcete zúčastnit soutěže o proměnu, klikněte na soutěže na www.nezoufalky.cz, kde najdete podmínky.

 

Těšíme se na vás a náš společně strávený příjemný den.

 

Termíny