Africká foto výstava se otevírá ve škole O’Key.

Výstava

Mezinárodní jazyková škola O'key a Evropský fotografický klub zvou na novou fotografickou výstavu „Na cestě se slony“, která bude otevřena 22. listopadu v pražské pobočce školy.
Svá díla bude reprezentovat cestovatel a zručný fotograf zvířat Evgeniy Mikhailov.

Téma výstavy – krása divoké přírody a zvířata v jejich přirozeném prostředí. Jak řekla akademická ředitelka školy, paní Katerina Sharuda - „Zima se blíží a počasí nás už netěší svým teplem“. „Proto jsme se rozhodli uspořádat přesně takovou výstavu, abychom zahřáli naše studenty a hosty, nabili je zářivými a horkými slunečními paprsky“.

U příležitosti zahájení výstavy Mezinárodní jazyková škola O'key uspořádá africký večírek, jako vždy se zajímavým a nezapomenutelným programem! Fotograf se také podělí o svá tajemství během speciálního master klasu.
Slavnostní zahájení výstavy je v 19.00. Přijďte a nezapomeňte si obléct něco žlutého, jako zářivé letní slunce! Právě tohle bude vaší vstupenkou na akci.

Otevírací doba výstavy
: po-pá 10.00-16.00h.
Vstup je zdarma (se žlutým prvkem v oblečení).
Místo konání: Mezinárodní jazyková škola O'key, Praha 2, Sokolská 52, 4. patro (metro I.P.Pavlova), tel. 420 608 045 500, okey@okey-school.com.
Akce se koná za mediální podpory Respublika.cz.

Termíny