GALERIE HARFA SLAVÍ 2. NAROZENINY VÍKENDEM PLNÝM SLEV A ZÁBAVNÍM PROGRAMEM

Volný čas

Obchodní centrum Galerie Harfa otevřelo své brány 11. listopadu 2010 a je zatím posledním obchodním centrem, které bylo v Praze otevřeno. Počet návštěvníků obchodního centra neustále roste, ve srovnání s minulým rokem zaznamenalo nárůst návštěvnosti o 20 %. Podle nedávno uskutečněného marketingového průzkumu naprostá většina návštěvníků vyjádřila svoji spokojenost a do Galerie Harfa se ráda vrací nejen  za dalšími nákupy, ale tráví zde i svůj volný čas. U příležitosti 2. výročí připravila Galerie Harfa ve dnech 9. – 11. listopadu víkend plný slev – více než 120 obchodů připravilo pro své zákazníky speciální nabídky. V sobotu a v neděli čeká na návštěvníky obchodního  centra tanečně-hudební show a vystoupení vítězky talentové soutěže  HARFA NAŽIVO.  

„Kromě výrazného nárůstu návštěvnosti si ceníme i toho, že do Galerie Harfa míří stále více zákazníků ze vzdálenějších oblastí Prahy a jejího okolí. Toto pro nás představuje zároveň závazek nabízet návštěvníkům neustále něco nového tak, abychom se odlišili od naší konkurence,“ říká Pavel Skorčík, ředitel Galerie Harfa. 

V sobotu 10. av neděli 11. listopadu odpoledne se mohou návštěvníci centra pobavit u tanečně-hudební show, ve které vystoupí DJ Mahogany z New Yorku a osobití tanečníci ze skupiny JAD Dance Company známého tanečníka Yemiho AD, kteří spolupracují s nejznámějšími světovými choreografy a její členové působí na mnoha jevištích v Evropě i USA. Dalším lákadlem je vystoupení vítězky talentové soutěže HARFA NAŽIVO – Veroniky Mertové a semifinalistky soutěže Česko Slovensko má talent s podmanivým hlasem a originálním tanečním projevem, Esther Lubadiky.    

Galerie Harfa bude i nadále pokračovat v pořádání zajímavých akcí pro své návštěvníky, kterých v prvních dvou letech provozu zorganizovala několik desítek, přislíbila Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa. Letos k nejúspěšnějším patřily talentová soutěž Harfa Naživo, LEGO festival a Letní scéna Divadla Artur. 

www.galerieharfa.cz

Termíny