Přijďte v sobotu 8. prosince 2012 na již 3. ročník dobročinného bazaru „Mikulášské luftování skříní“!

Výstava, Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

V sobotu 8. 12. 2012 proběhne v Literární kavárně H&H na Karlově náměstí v Praze již 3. ročník dobročinného bazaru „Mikulášské luftování skříní“. Výtěžek akce letos podpoří projekt rané pěstounské péče, který realizuje obecně prospěšná společnost Dobrá rodina. Cílem projektu je, aby děti, které zůstaly bez rodičů, nemusely svůj život začínat v ústavech. Podporuje ranou pěstounskou péči, která umožňuje kvalitní a bezpečnou individuální péči o novorozená miminka v pěstounských rodinách.

Návštěvníky bazaru čeká pestrá nabídka oděvů, doplňků, rukodělných výrobků, výrobků chráněných dílen a mnoha dalšího, včetně zcela nových výrobků. Důležité je vědět, že cenu za zboží, a tím výši svého příspěvku na podporovaný projekt, si nakupující určují sami. Je stanovena pouze minimální částka 50 Kč.“
 
Máte-li chuť se k akci připojit, můžete také vyluftovat své skříně a věnovat nadbytečné oblečení, doplňky, nechtěné dárky a jiné věci všeho druhu. Vaše poklady můžete přinést přímo do Literární kavárny H&H v předvečer akce (tj. 7. 12. 2012). V případě, že nejste mobilní, kontaktujte nás, pokusíme se věci vyzvednout přímo u vás.

Těšíme se na Vás!'

Kontakty

www.luftovani.cz

Termíny