Slavnostní rozsvícení Stromu splněných přání v OC Šestka

Volný čas

Šestka slaví šesté narozeniny!

 

V obchodním centru Šestka se v sobotu 10. listopadu rozsvítí charitativní Strom splněných přání, který bude dětem z azylových domů Armády spásy plnit jejich tajné sny. Za podpory populárních herců z rodinného seriálu Cesty domů televize Prima Family tak odstartuje sbírka vánočních dárků pro ty nejpotřebnější. Na všechny návštěvníky čeká také bohatý doprovodný program spojený s oslavou šestých narozenin centra, při kterém si užijí spoustu zábavy a rozhodně neodejdou s prázdnou. Těšit se mohou na autogramiádu herců i vystoupení zpěvačky Renaty Drössler.

 

Slavnostní program odstartuje v obchodním centru Šestka v 11:00 hod. Přesně v pravé poledne herci ze seriálu Cesty domů v OC Šestka slavnostně rozsvítí Strom splněných přání. O hudební vystoupení a moderování se postará herečka a šansoniérka Renata Drössler. Poté bude pro návštěvníky centra připravena autogramiáda herců ze seriálu Cesty domů.

 

Již třetí ročník charitativní akce Strom splněných přání pořádá Armáda spásy ve spolupráci s OC Šestka a jejím cílem je i letos splnit co nejvíce přání dětí z azylových domů. Každý návštěvník obchodního centra si může vybrat dětské přání ze Stromu a zakoupením dárku tak zpříjemnit Vánoce konkrétnímu dítěti z azylového domu. Strom splněných přání bude v OC Šestka až do
18. prosince.

 

Program narozeninových oslav OC Šestka

11:00 hod – show Dády Patrasové

12:00 hod ­– slavnostní rozsvícení Stromu splněných přání

12:30 hod – autogramiáda herců ze seriálu Cesty domů

 

Oslava narozenin obchodního centra Šestka a rozsvícení Stromu splněných přání se koná v sobotu 10. listopadu od 11:00 hodin a je pro všechny návštěvníky zdarma. Více informací naleznete na www.ocsestka.cz.

 

   Základní informace o obchodním centru Šestka:

 

Obchodní centrum Šestka nedaleko letiště Praha-Ruzyně na křižovatce Evropské ulice a Pražského dálničního okruhu bylo otevřeno v listopadu 2006. Na ploše více než 27 500 m2 nabízí svým návštěvníkům stovku obchodů včetně restaurací, kaváren a rychlého občerstvení. Vedle hypermarketu Albert se zde nachází prodejny populárních módních značek, luxusních oděvů, obuvi  i vybavení pro sport a volný čas. Je zde knihkupectví, parfumerie, obchody s elektronikou a domácími spotřebiči i hračkami. Součástí OC Šestka je také banka, kadeřnictví, nehtové studio, květinářství, rychločistírna, značková prodejna a servis mobilních telefonů, optika nebo dětský koutek. Obchodní centrum provozuje také bezplatné autobusové linky na trase Slaný – obchodní centrum Šestka – Slaný a Kladno – obchodní centrum Šestka – Kladno. Zdarma je k dispozici parkování a wi-fi připojení na internet.

 

Neobvyklé architektonické pojetí obchodního centra se zelenými zatravněnými stěnami a originálním střešním parkovištěm umožnilo zakomponování do okolní krajiny a podtrhlo ekologický ráz projektu. Interiéry obchodního centra jsou vybaveny celou řadou designových prvků. Obchodní centrum Šestka z dílny studia d u m architekti získalo třetí místo v architektonické soutěži Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku 2007.

 

O společnosti CA Immo

Společnost CA Immo byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a střední a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA Immo činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 80 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230 000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur, a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Technopark, Danube House, Nile House a Amazon Court, obchodního centra Šestka, dvou hotelů a anglické mezinárodní školy. CA Immo je kótovaná na vídeňské burze od roku1988 a v současné době je obchodovatelných 83 % jejích akcií.

 

 

Pro další informace kontaktujte:

 

CA Immo Real Estate Management Czech Republic s.r.o.
Václav Jonáš
Head of Asset Management
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: vaclav.jonas@caimmo.cz

www.caimmoag.com

 


DTZ Czech Republic, a.s.

Barbora Frydrychová

Marketing Manager OC Šestka

tel.: +420 225 023 102

e-mail: barbora.frydrychova@dtz.com

 

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927 111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

 

Účinkují

Herci ze seriálu Cesty domů, Renata Drössler

Termíny