Pozvánka na vernisáž malíře Klementa Štíchy

Výstava

Zahájení výstavy Klementa Štíchy

Dne 22.11. 2012 od 16:00 hodin proběhne v prostorách dobrovolnické organizace TOTEM-RDC slavnostní vernisáž k výstavě známého plzeňského malíře a architekta KLEMENTA ŠTÍCHY s názvem Skryté krásy obcí, měst a městeček Plzeňského kraje v srdci Klementa Štíchy.

Autor výstavy se prostřednictvím těchto obrazů snaží ukázat krásná místa v regionu Plzeňského kraje, která jsou často nenápadně skrytá, ale neměla by být opomenuta a seznámit veřejnost s památkami a stavbami většího i menšího historického a architektonického významu. K vidění zde budou obrazy s náměty Rokycan, Starého Plzence, Dobřan, Klatov, Sušic, Švihova, Kaznějova a dalších měst i vesniček z různých koutů Plzeňského kraje.

Slavnostní Vernisáž bude navíc obohacena o hudební doprovod a besedu. Výstavu pak bude možné v prostorách organizace TOTEM –RDC  shlédnout až do poloviny ledna vždy každý den od 9 – 18 hodin. Návštěvníci si po prohlídce obrazů mohou například vychutnat šálek výborné kávy v příjemném prostředí klubové kavárničky KAFÍČKO, která se nachází v přízemí budovy TOTEM –RDC a třeba ochutnat  i vynikající jablečný závin pečený aktivními seniorkami působících v této organizaci.

Tímto Vás všechny srdečně zveme jak na slavnostní zahájení tak i pozdější návštěvu výstavy.
Vzhledem k omezeným kapacitám prostoru je na vernisáž nutné přihlášení předem a to na:

Tel.: 377260425 nebo e-mailem: rezervace@totem-rdc.cz

Kontakty

www.totem-rdc.cz

Termíny