KONCERT VE VARNĚ PIVOVARU - SHADOW QUARTET

Hudba

Michal Franta – kontrabas, Ondřej Plhal – housle, Štěpán Švestka – violoncello, Marek Švestka – akordeon

 

Toto kvarteto se střelickými kořeny postoupilo do semifinálového kola soutěže Talentmania. Tato naprosto jedinečná formace hudebníků vznikla ke konci 90.let jako reakce na stávající tvář klasické hudby. Záměrem tohoto seskupení je tedy interpretace klasické hudby v netradičních úpravách. V širokém repertoáru kvarteta dále nechybí hudba filmová, muzikálová, ani populární.
Za posledních pět let působení Shadow Quartetu na hudební scéně jsou nepřehlédnutelná vystoupení s umělci jako např. Zuzana Norisová, Jiří Korn, Janek Ledecký, Lenka Filipová a další. Asi k největším úspěchům těchto vynalézavých hudebníků patří zápis do Guinessovy knihy rekordů za skladbu N. A. Rymského-Korsakova, "Let čmeláka".
 V netradičním prostředí varny pivovaru se můžeme těšit na průřez tvorbou tohoto souboru. Zazní hudba klasických velikánů, slavné muzikálové melodie, hudba filmová i nejedna hudební kuriozita.

 

Zveme všechny posluchače do krásného prostředí varny pivovaru v Litovli. Koncert v rámci KPH se díky generálnímu sponzorovi PIVOVAR LITOVEL, a. s. koná                  ve čtvrtek 8. listopadu v 19 hod. Vstupné 120 Kč. Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Městského klubu Litovel (www.mklitovel.cz) nebo v cestovní kanceláři Bavi.    

Účinkují

Shadow Quartet

Kontakty

www.mklitovel.cz

Termíny