Dj Wich, Ektor, James Cole, LA4, Mike Trafik

Hudba

Rádio HipHopStage a OCB připravilo na letošní podzim mega koncertní tour plnou skvělé muziky i zábavy! Její součástí je samozřejmě také velkolepá zastávka v pražském klubu MeetFactory! (www.meetfactory.cz)

Ta se uskuteční 23. listopadu, což je datum, které byste si rozhodně měli zapamatovat! Praha zažije pořádný mejdlo ve znamení koncertů k projektům Tetris (Ektor & Dj Wich) a Nadzemí (James Cole, LA4 a Mike Trafik)!

Stejně jako na ostatních zastávkách vás i v klubu MeetFactory čeká slušná dávka fresh

hudebního materiálu a samozřejmě pestrý doprovodný program, přesně taková party, na jakou jste od HipHopStage zvyklí!

Prvních 100 příchozích dostane praktický dárek od našeho partnera OCB v podobě cigaretových papírků. Chybět nebude ani chutný welcome drink od Jägermeistera!

Na party proběhne hodně lákavá prezentace FIFA 2013, kterou předvede EA Sports. Součástí doprovodného programu bude i tentokrát tombola, v níž můžete soutěžit o super sluchátka Chambers by RZA, šperky od značky STORM, oblečení z Queensu a další velmi hodnotné ceny!

Focení s oblíbenými interprety, nákup nových desek Tetris a Nadzemí a možnost nechat si je podepsat berte jako samozřejmost! Na party nebudou chybět ani překrásné hostesky, které vám předají dárečky a budou se starat o vaší spokojenost!

Čeká vás opravdu velký mejdan, nepromarněte šanci být u toho a sežeňte si lístky na tuhle mega akci už teď v předprodeji na Ticketstream.cz! Bude to velký!

PŘEDPRODEJ:
http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=94571&code=TICKET&language=2&session_id=296243
Účinkují

Ektor, Dj Wich, James Cole, LA4, Mike Trafik, Dj Maztah, Dj Lil Rowa, Pedro, Rusty, Logic, Jackpot

Termíny