RETRO PÁRTY

Hudba

Divadlo Stará Střelnice & BassDaCastle Team srdečně zvou:


RETRO PÁRTY aneb Zůstaneme pod nulou!

Poprvé v Hranicích a hned ve stylovém prostředí vymetou Muzikpouštěči Fanoš a Libor pavučiny z harddisků a obslouží speciální multigenerační diskotéku, na které se bude pařit na největší hity české i světové popmusic let 60. až 90. Proto garantujeme, že zůstaneme pod nulou a z repráků nezazní muzika mladší roku 2000!

Navazujeme na úspěšné letní akce z Poruby u Hustopeč, které se díky účasti přes 250 lidí, muzice, ohozům a projekci staly místní legendou! Ostatně kukněte na fotogalerie:
http://www.hustymestys.cz/foto/2012/retro12/index.html a http://www.hustymestys.cz/foto/retro11/index.html

A co Vás tento bláznivý večer čeká?

- Návštěvníci v dobových retro oblečcích (džísky, zvonáče a další podobné retro) zaplatí za vstup pouze 20,- Kčs (ostatní 60,- Kčs)

- na pozadí muziky velkoplošná projekce starých seriálů, reklam, klipů, srandafilmíků a legend jako Výroba trabanta, Major Zeman - Studna, Magion, pan Vajíčko, agitka Americký brouk a další

- speciální retrovýzdoba sálu (nebudou chybět svalnatí hrdinové akčních filmů, plakáty kapel, retro věci a další překvápka)

- speciální nápoj večera - Koskenkorva Peach (ta "pravá" z let 90.)

- v průběhu noci proběhne soutěž o nejpovedenější retro obleček a nejvěrnější oldschoolpogo - v sázce jsou hodnotné tekuté ceny!

A co Vám nasázíme? Např. 2 Unlimited, Dr. Alban, Boney M, Elán, Culture Beat, Prodigy, Madonna, Buty, ACDC, Beatles, Lucie, Ice MC, Michael Jackson, Helena Vondráčková, Underworld, F.R. Čech, Faith No More, C&C Music Factory, Jamiroquai, Freakpower, Wanastovi Vjecy, Cypress Hill, U2, Nirvana, Fatboy Slim, Michal David, Rammstein, Londonbeat, Queen, Olympic, Bob Marley, Hana Zagorová, Red Hot Chili Peppers, Rozalla, Deep Purple, Team, Snap, Transglobal Underground, Gipsy Kings, UB40, Pink Floyd, Jiří Schellinger, Stereo MCs, Buty, Technotronic, Jiří Korn, U96 a mnoho dalších

Tak už se teď přihlašte k účasti a šiřte info i k Vašim kamarádům. Udělejme spolu akci, na kterou se dlouho v Hranicích nezapomene!

Těšíme se na zapařenou!
Účinkují

Muzikpouštěči Fanoš a Libor

Termíny