INDIGO – VERNISÁŽ ANDREY KERESTEŠOVÉ

Výstava

Herečka Andrea Kerestešová Vás srdečně zve na svou první fotografickou výstavu s názvem INDIGO, která zachycuje portréty hereckých osobností a přátel.

S výstavou se spojilo Národní sdružení PKU a jiných dědičných metabolických poruch, jehož patronkou se Andrea Kerestešová stala, a dlouhodobě pacientům s fenylketonurií a obdobnými dědičnými metabolickými poruchami pomáhá v ohledech každodenního života. Herečka na svých snímcích představuje netradiční podobu nejen herců jako Romana Luknára, Romana Vojtka či Hanku Vágnerovou, ale také děti podporované sdružením, například roztomilou Natálku a Vanesku. Romana Luknára uvidíme jako poněkud ďábelského anděla, seriálový manžel Kerestešové Roman Vojtek je zase stylizován do klaunské polohy.

Fotografie Andrey Kerestešové jsou od počátku její tvorby silně spjaty se znázorněním osob. „Focení lidi mě naplno pohltilo při mém cestování po Indii. Náhle jsem zjistila, že na snímcích těch osob hledám své vnitřní já,“ říká herečka.

Výrobu obrazů realizoval talentovaný David Heger a kavárna Cafe Pointa je naprosto ideálním prostorem pro uspořádání vernisáže.

 Výstava se koná v Café Pointa - Na valech 2, Praha 6

Účinkují


 

Termíny