NOČNÍ NAKUPOVÁNÍ SE VRACÍ DO AFI PALÁCE! S PESTRÝM PROGRAMEM A VELKOLEPOU SHOW!

Volný čas

V pátek 26. října od 20 hodin vypukne další z řady oblíbených nočních nakupování v pardubickém AFI Paláci. I tentokrát se mohou zákazníci těšit na speciální slevy a akce ve více než 70 obchodech, módní přehlídku, koktejly a také na noční show s Romanem Vojtkem. V kongresovém sále AFI Paláce bude navíc probíhat noční afterparty s  Pavlem Cejnarem a dalšími dýdžeji. Pro obyvatele ze sousedního Hradce Králové je zajištěna bezplatná kyvadlová doprava do Pardubic a zpět.

 

 

AFI Shopping Night nabídne kromě nakupování i další zábavu. Připravena je třeba mrazivá vzdušná akrobacie, kdy návštěvníky pobaví chůze na laně nebo svůdný akrobatický tanec na šálách a módní show, během které budou představeny nejnovější trendy na podzim a zimu. Noční show provede jeden z našich nejznámějších muzikálových herců a zpěváků Roman Vojtek. Otevřeny budou opět i koktejlové bary s koktejly alko i nealko za skvělé ceny. Pro ty, kterým nebude páteční noc dostatečně dlouhá, je připravena afterparty se známým rodákem z Pardubic, moderátorem a dýdžejem Pavlem Cejnarem a dalšími DJ´s v kongresovém centru AFI Paláce.  Během celého večera budou navíc ve více než 70 vybraných obchodech speciální akce a slevy. Navíc je od 18 hodin až do brzkého rána prodlouženo bezplatné parkování v AFI Paláci na 3 hodiny bez nutnosti prodlužovat parkovné na infostánku.

 

„AFI Shopping Night připravujeme již  potřetí a zatím jsme se vždy setkali s velkým zájmem. Proto jsme se letos rozhodli zajistit pro mimopardubické bezplatnou kyvadlovou dopravu z Hradce Králové do Pardubic. Odjezdy z Hradce Králové jsou každých 90 minut od 18 do 2 hodin do rána. Z Pardubic jezdí autobus rovněž každých 90 minut od 18:45 do 3 hodin ráno,“ uvedla Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

 

Během páteční noci povede bezplatná kyvadlová doprava přes zastávky Termínál hromadné dopravy Hradec Králové – Lipky – Březhrad točna – Opatovice n. L. u čerpací stanice -  Hrobice – Masarykovo náměstí Pardubice a zpět. 

Termíny